Porady o sprzątaniu

Jak wyczyścić srebro? 8 skutecznych sposobów (dokładny opis)

27-06-2018
Wytrzymałość srebra i jego olśniewający połysk sprawiły, że materiał ten jest ulubieńcem ludzkości od tysięcy lat. Jednak metal ten ma jedną wadę - szybko ciemnieje pod wpływem powietrza. Z czasem warstwa narasta i staje się coraz trudniejsza do usunięcia
więcej

Utrzymanie czystości to wyzwanie dla galerii handlowej. Błędy się niestety zdarzają. Jakie?

14-06-2018
Na liczbę klientów w galerii i jej wizerunek wpływa nie tylko dobra oferta czy wnętrze obiektu, ale także jego czystość. Z tą bywa różnie, a pracujące serwisy sprzątające nieraz popełniają błędy. Jakie najczęściej?
więcej

Szukasz usługi sprzątania biura lub mieszkania? Tłumaczymy dlaczego OLX i Gumtree nie są najlepszym wyborem.

26-04-2018
"Sprzątanie biur warszawa”, "warszawa sprzątanie serwis dzienny"– takich nagłówków znajdziesz tysiące na popularnych serwisach ogłoszeniowych. Jednak czy oferowane usługi zawsze będą na wysokim poziomie? Może lepiej poszukać fachowej pomocy...
więcej

Nie sprzątaj w ten sposób! 7 najczęstszych błędów w trakcie sprzątania w domu.

19-04-2018
Wydawać by się mogło, że sprzątanie to taka prosta czynność, przy której trudno o jakiekolwiek błędy. Jednak bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze metody czyszczenia są nieefektywne, a nawet niebezpieczne.
więcej

Jak wyczyścić pralkę lub zmywarkę? Jak dbać o odkurzacz?

21-03-2018
Pralka, zmywarka, odkurzacz – są niemal w każdym biurze i na domu. Aby dobrze spełniały swoją rolę, trzeba od czasu do czasu je umyć, wymienić filtry, zajrzeć za uszczelki oraz wyczyścić wnętrze. Nie jest to prosto zadanie.
więcej

Jak wyczyścić fugi w kuchni i łazience. Środek „czysta fuga” vs. domowy sposób

12-03-2018
Płytki w kuchni i łazience mogą wyglądać niezwykle okazale, ale tylko wtedy, gdy zadbasz również o fugi. Okazuje się, że pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, ale i coraz częściej dekoracyjną. Niestety, nie łatwo utrzymać je w czystości.
więcej

Jak bezpiecznie stosować środki czystości w biurze i domu.

29-01-2018
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że podczas sprzątania mamy styczność z wieloma żrącymi, bardzo niebezpiecznymi substancjami. Naukowcy zakładają, że w przeciętym biurze lub domu znajdują się środki czyszczące, które zawierają aż 60 toksycznych związków!
więcej

Ważne obszary na liście kontrolnej do sprzątania biura

11-01-2018
Kiedy jesteś zajęty rozwijaniem biznesu, kontaktami z klientem, zarządzaniem personelem, to ostatnią rzeczą o którą powinieneś się martwić jest porządek w biurze. Właśnie do tego potrzebna jest odpowiednia firma sprzątająca!
więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  37