Porównanie prac dorywczych – Uber i Taxify vs. sprzątanie

Zaktualizowno 18-03-2019
Dodatkowy zarobek może być traktowany jako ratunek dla domowego budżetu lub też pomoc w odłożeniu pieniędzy np. na wakacje. Sprawdzamy, ile można zabić w ciągu 2 godzin pracy jako kierowca Ubera/Taxify lub osoba sprzątają.
więcej

Jak działa pralnia chemiczna? Najlepsze pralnie w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Zaktualizowno 19-02-2019
Nie wszystkie ubrania można po prostu wrzucić do pralki. Różne tkaniny odmiennie reagują na tradycyjne sposoby usuwania plam, dlatego też pralnie chemiczne są często jedyną rozsądną opcją, aby zadbać o wygląd swoich ubrań....
więcej

Czym myć lodówkę? Czyszczenie bez użycia środków chemicznych

Zaktualizowno 26-11-2018
Regularne czyszczenie lodówki jest niezwykle ważne ze względów higieny i zdrowia. Opisujemy w 9 krokach jak i czym myć lodówkę. Sprawdź niezawodne sposoby.
więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o myciu okien (sprawdzamy różne metody)

Zaktualizowno 02-10-2018
Mycie okien jest jedną z najbardziej niewdzięcznych czynności, którą trzeba wykonywać w kontekście domowych porządków. Jest szczególnie uciążliwe, jeśli mieszka się blisko ulicy lub w zanieczyszczonym mieście.
więcej

Porównanie odkurzaczy bezprzewodowych 2018 Philips Bosch Electrolux

Zaktualizowno 26-07-2018
Bezprzewodowe odkurzacze zapewniają zupełnie nowy poziom swobody podczas sprzątania mieszkania. Porównujemy Philips Anti Allergen Power ProDuo vs. Bosch Athlet Ultimate vs. Electrolux Ergorapido.
więcej

Jak wyczyścić srebro? 8 skutecznych sposobów (dokładny opis)

Zaktualizowno 27-06-2018
Wytrzymałość srebra i jego olśniewający połysk sprawiły, że materiał ten jest ulubieńcem ludzkości od tysięcy lat. Jednak metal ten ma jedną wadę - szybko ciemnieje pod wpływem powietrza. Z czasem warstwa narasta i staje się coraz trudniejsza do usunięcia
więcej

Utrzymanie czystości to wyzwanie dla galerii handlowej. Błędy się niestety zdarzają. Jakie?

Zaktualizowno 14-06-2018
Na liczbę klientów w galerii i jej wizerunek wpływa nie tylko dobra oferta czy wnętrze obiektu, ale także jego czystość. Z tą bywa różnie, a pracujące serwisy sprzątające nieraz popełniają błędy. Jakie najczęściej?
więcej

Szukasz usługi sprzątania biura lub mieszkania? Tłumaczymy dlaczego OLX i Gumtree nie są najlepszym wyborem.

Zaktualizowno 26-04-2018
"Sprzątanie biur warszawa”, "warszawa sprzątanie serwis dzienny"– takich nagłówków znajdziesz tysiące na popularnych serwisach ogłoszeniowych. Jednak czy oferowane usługi zawsze będą na wysokim poziomie? Może lepiej poszukać fachowej pomocy...
więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  37