Czym myć lodówkę? Czyszczenie bez użycia środków chemicznych

26-11-2018
Regularne czyszczenie lodówki jest niezwykle ważne ze względów higieny i zdrowia. Opisujemy w 9 krokach jak i czym myć lodówkę. Sprawdź niezawodne sposoby.
więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć o myciu okien (sprawdzamy różne metody)

02-10-2018
Mycie okien jest jedną z najbardziej niewdzięcznych czynności, którą trzeba wykonywać w kontekście domowych porządków. Jest szczególnie uciążliwe, jeśli mieszka się blisko ulicy lub w zanieczyszczonym mieście.
więcej

Porównanie odkurzaczy bezprzewodowych 2018 Philips Bosch Electrolux

26-07-2018
Bezprzewodowe odkurzacze zapewniają zupełnie nowy poziom swobody podczas sprzątania mieszkania. Porównujemy Philips Anti Allergen Power ProDuo vs. Bosch Athlet Ultimate vs. Electrolux Ergorapido.
więcej

Jak wyczyścić srebro? 8 skutecznych sposobów (dokładny opis)

27-06-2018
Wytrzymałość srebra i jego olśniewający połysk sprawiły, że materiał ten jest ulubieńcem ludzkości od tysięcy lat. Jednak metal ten ma jedną wadę - szybko ciemnieje pod wpływem powietrza. Z czasem warstwa narasta i staje się coraz trudniejsza do usunięcia
więcej

Utrzymanie czystości to wyzwanie dla galerii handlowej. Błędy się niestety zdarzają. Jakie?

14-06-2018
Na liczbę klientów w galerii i jej wizerunek wpływa nie tylko dobra oferta czy wnętrze obiektu, ale także jego czystość. Z tą bywa różnie, a pracujące serwisy sprzątające nieraz popełniają błędy. Jakie najczęściej?
więcej

Szukasz usługi sprzątania biura lub mieszkania? Tłumaczymy dlaczego OLX i Gumtree nie są najlepszym wyborem.

26-04-2018
"Sprzątanie biur warszawa”, "warszawa sprzątanie serwis dzienny"– takich nagłówków znajdziesz tysiące na popularnych serwisach ogłoszeniowych. Jednak czy oferowane usługi zawsze będą na wysokim poziomie? Może lepiej poszukać fachowej pomocy...
więcej

Nie sprzątaj w ten sposób! 7 najczęstszych błędów w trakcie sprzątania w domu.

19-04-2018
Wydawać by się mogło, że sprzątanie to taka prosta czynność, przy której trudno o jakiekolwiek błędy. Jednak bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze metody czyszczenia są nieefektywne, a nawet niebezpieczne.
więcej

Jak wyczyścić pralkę lub zmywarkę? Jak dbać o odkurzacz?

21-03-2018
Pralka, zmywarka, odkurzacz – są niemal w każdym biurze i na domu. Aby dobrze spełniały swoją rolę, trzeba od czasu do czasu je umyć, wymienić filtry, zajrzeć za uszczelki oraz wyczyścić wnętrze. Nie jest to prosto zadanie.
więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  37