Porady o sprzątaniu

Opieka nad grobami, pielęgnacja grobów, sprzątanie grobów - nowa usługa HOJO.PL, Mementis

12-10-2011
W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych, HOJO.PL wprowadza nową usługę opieki nad grobami, pielęgnacji i sprzątania grobów.
więcej

Nowy program "Czysta Chata" w Czwórce, TV4 pokaże, jak zachować "Czystą Chatę", "Czysta chata"reality-show TV4

06-10-2011
30 października na antenie Czwórki zadebiutuje „Czysta Chata”. To program o sprzątaniu ekstremalnym, w którym zmierzymy się z prawdopodobnie najbardziej zagraconymi i zabrudzonymi domami w Polsce. HOJO wspiera producentów reality-show.
więcej

TV 4 posprząta ludziom domy w reality “Czysta chata”. HOJO.PL wspiera producentów reality-show.

05-10-2011
Telewizyjna Czwórka pod koniec października br. rozpocznie emisję polskiej edycji reality-show “Czysta chata”. Program poprowadzą Sylwia Koczwara i Barbara Danek.
więcej

Czysta chata. Sprzątanie mieszkań. Naturalny parkiet – prawidłowe mycie i konserwacja. Sprzątanie Warszawa. Starwax. Soluvert.

01-10-2011
Czysta chata? Posiadacze naturalnych parkietów w mieszkaniach powinni szczególnie zadbać o swoje podłogi. Niewłaściwa pielęgnacja może bowiem doprowadzić do deformacji drewna i powstawania szczelin.
więcej

Plamy na meblach. Sprzątanie Warszawa. Soluvert. Starwax. Rabat na sprzątanie.

23-09-2011
Lubimy otaczać się meblami. Nowoczesne, funkcjonalne czy też antyki – każdy ma swoje ulubione wśród których czuje się dobrze. Posiadają specyficzną „moc”. Szkoda by było gdyby ją straciły z powodu plam. Nie martwmy się jednak z tego powodu.
więcej

Rabat na ekologiczne środki czystości Soluvert, Starwax. Rabat, zniżka, środki czystości, sklep internetowy www.sklep.hojo.pl

17-09-2011
Nowe zapachy produktów Soluvert i Starwax to gwarancja dobrego samopoczucia. Produkty Soluvert i Starwax zostały opracowane w trosce o Twoje zdrowie! Skorzystaj z RABATU!
więcej

Mycie okien Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Katowice, Starwax, Soluvert

08-09-2011
Ekologiczne środki myjące mają w swoim składzie tylko ekologiczne i naturalne składniki. Ich podstawowym elementem jest mydło roślinne, które łączne jest z kwaskiem cytrynowym, sodą, krzemianami czy pyłami wapiennymi.
więcej
1  «««  16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24  »»»  35