Porady o sprzątaniu

"Czysta Chata" - ekstremalne sprzątanie mieszkań, HOJO.PL

20-11-2011
W trzecim odcinku „Czystej Chaty” Basia i Sylwia staną przed wielkim wyzwaniem: kotami. Te przemiłe skądinąd czworonogi zepchnęły swoich nominalnych właścicieli do głębokiej defensywy, i dwa z trzech pomieszczeń mieszkania zamieniły w jedną wielką kuwetę.
więcej

Rabat na sprzątanie mieszkań, domów, biur, mycie okien, pranie dywanów z kartami kredytowymi Citibank

17-11-2011
Posiadasz kartę kredytową Citibank otrzymasz rabat na usługi sprzątania dostępne w serwisie HOJO.PL.
więcej

Najtańsze sprzątanie, najniższe ceny, sprzątanie mieszkań, biur, firmy sprzątające.

16-11-2011
HOJO.PL jest internetową giełdą, dzięki której znajdziesz i zamówisz usługi sprzątania mieszkań, domów, biur, prania dywanów, mycia okien, sprzątania samochodów, opieki nad grobami. Porównasz ceny i znajdziesz opinie na temat firm sprzątających.
więcej

Opinie na temat firm sprzątających. Sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur, mycie okien, pranie dywanów, firmy sprzątające opinie.

16-11-2011
W HOJO.PL znajdziesz opinie Klientów, którzy skorzystali z usług firm sprzątających, jak również porównasz ceny, wybierzesz i zamówisz najlepszą dla siebie usługę sprzątania. HOJO.PL to obiektywne źródło informacji na temat rynku usług sprzątania w Polsce
więcej

Zakładam firmę sprzątającą, pomysł na biznes, franchyza, franczyza w firmie sprzątającej.

08-11-2011
Szukasz pomysłu na biznes? Pomożemy Ci. HOJO.PL jest największą siecią świadczącą usługi ekologicznego sprzątania dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych dostępną w ponad 50 miastach w Polsce.
więcej

Sprzątanie na święta w prezencie. Bon upominkowy na sprzątanie, Gift Card na sprzątanie.

07-11-2011
Bon Upominkowy to doskonały pomysł na prezent. Aby porządki świąteczne nie przyprawiały nas tylko o ból głowy, zamów swoim bliskim usługę sprzątania. To proste.
więcej

Sprzątanie na święta, sprzątanie przed Bożym Narodzeniem, sprzątanie przed świętami, Boże Narodzenie, sprzątanie w prezencie

07-11-2011
Aby porządki nie przyprawiały nas tylko o ból głowy, trzeba je zaplanować i wykonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, zwłaszcza gdy chodzi o porządki przed Świętami Bożego Narodzenia.
więcej

Internetowa Giełda Usług Sprzątania - HOJO.PL, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów, sprzątanie samochodów

04-11-2011
Nowe promocje i rabaty na usługi sprzątania, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów, sprzątanie samochodów.
więcej
1  «««  16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24  »»»  37