Najtańsze sprzątanie, najniższe ceny, sprzątanie mieszkań, biur, firmy sprzątające.

Zaktualizowno 16-11-2011
HOJO.PL jest internetową giełdą, dzięki której znajdziesz i zamówisz usługi sprzątania mieszkań, domów, biur, prania dywanów, mycia okien, sprzątania samochodów, opieki nad grobami. Porównasz ceny i znajdziesz opinie na temat firm sprzątających.
więcej

Opinie na temat firm sprzątających. Sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur, mycie okien, pranie dywanów, firmy sprzątające opinie.

Zaktualizowno 16-11-2011
W HOJO.PL znajdziesz opinie Klientów, którzy skorzystali z usług firm sprzątających, jak również porównasz ceny, wybierzesz i zamówisz najlepszą dla siebie usługę sprzątania. HOJO.PL to obiektywne źródło informacji na temat rynku usług sprzątania w Polsce
więcej

Zakładam firmę sprzątającą, pomysł na biznes, franchyza, franczyza w firmie sprzątającej.

Zaktualizowno 08-11-2011
Szukasz pomysłu na biznes? Pomożemy Ci. HOJO.PL jest największą siecią świadczącą usługi ekologicznego sprzątania dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych dostępną w ponad 50 miastach w Polsce.
więcej

Sprzątanie na święta w prezencie. Bon upominkowy na sprzątanie, Gift Card na sprzątanie.

Zaktualizowno 07-11-2011
Bon Upominkowy to doskonały pomysł na prezent. Aby porządki świąteczne nie przyprawiały nas tylko o ból głowy, zamów swoim bliskim usługę sprzątania. To proste.
więcej

Sprzątanie na święta, sprzątanie przed Bożym Narodzeniem, sprzątanie przed świętami, Boże Narodzenie, sprzątanie w prezencie

Zaktualizowno 07-11-2011
Aby porządki nie przyprawiały nas tylko o ból głowy, trzeba je zaplanować i wykonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, zwłaszcza gdy chodzi o porządki przed Świętami Bożego Narodzenia.
więcej

Internetowa Giełda Usług Sprzątania - HOJO.PL, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów, sprzątanie samochodów

Zaktualizowno 04-11-2011
Nowe promocje i rabaty na usługi sprzątania, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów, sprzątanie samochodów.
więcej

Promocja dla firm "Sprzątaj więcej za mniej". Sprzątanie biur w całym kraju.

Zaktualizowno 03-11-2011
Usługa sprzątania domu lub mieszkania o wartości do 500 złotych do każdej regularnej usługi sprzątania w Firmie to nowa promocja HOJO.PL skierowana do Klientów instytucjonalnych na terenie całego kraju.
więcej

Profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań Warszawa, firma sprzątająca

Zaktualizowno 02-11-2011
Zapewnij sobie komfortowe warunki życia i pracy. Zadbaj o to aby Twoje biuro lub mieszkanie były czyste i bezpieczne. Wybierz ekipę, która będzie w stanie zapewnić Ci sprzątanie ekologiczne i hypoalergiczne. Zdecyduj się na ekskluzywne sprzątanie mieszkań
więcej
1  «««  17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25  »»»  37