Porady o sprzątaniu

Promocja "Sprzątanie na zawołanie". Sprzątanie, sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów.

27-10-2011
Październik i listopad to okres jesiennych porządków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów HOJO.PL przygotowało ogólnopolską promocję "Sprzątanie na zawołanie". Każdy Klient zamawiający usługę sprzątania mieszkania lub domu otrzyma PREZENT!
więcej

Środki czystości, sprzątanie, w tym sprzątanie mieszkań, samochodów dla Noble Concierge. Nowe produkty i usługi już dostępne.

26-10-2011
Miło nam poinformować o nowej ofercie środków czystości i usług sprzątania, które przygotowane zostały przez HOJO.PL dla Noble Concierge.
więcej

Noble Concierge - strona dla ludzi z charakterem. Specjalna oferta HOJO.PL już dostępna dla Klientów Noble Concierge, sprzątanie

24-10-2011
Prestiż i wysoka jakość standardów HOJO.PL docenione przez Noble Concierge. Oferta usług sprzątania oraz środków czystości największej w Polsce Giełdy Usług Sprzątania już dostępna dla Klientów Noble Concierge.
więcej

Środek do czyszczenia nagrobków, opieka nad grobami, sprzątanie grobów, Starwax, HOJO

13-10-2011
Nadszedł czas tradycyjnych prac porządkowych na grobach naszych najbliższych. Starwax oferuje Państwu wydajny i skuteczny środek, który czyści i jednocześnie nabłyszcza: kamień, marmur, granit i lastriko. Szybko i łatwo usuwa brud.
więcej

Opieka nad grobami, pielęgnacja grobów, sprzątanie grobów - nowa usługa HOJO.PL, Mementis

12-10-2011
W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych, HOJO.PL wprowadza nową usługę opieki nad grobami, pielęgnacji i sprzątania grobów.
więcej

Nowy program "Czysta Chata" w Czwórce, TV4 pokaże, jak zachować "Czystą Chatę", "Czysta chata"reality-show TV4

06-10-2011
30 października na antenie Czwórki zadebiutuje „Czysta Chata”. To program o sprzątaniu ekstremalnym, w którym zmierzymy się z prawdopodobnie najbardziej zagraconymi i zabrudzonymi domami w Polsce. HOJO wspiera producentów reality-show.
więcej

TV 4 posprząta ludziom domy w reality “Czysta chata”. HOJO.PL wspiera producentów reality-show.

05-10-2011
Telewizyjna Czwórka pod koniec października br. rozpocznie emisję polskiej edycji reality-show “Czysta chata”. Program poprowadzą Sylwia Koczwara i Barbara Danek.
więcej

Czysta chata. Sprzątanie mieszkań. Naturalny parkiet – prawidłowe mycie i konserwacja. Sprzątanie Warszawa. Starwax. Soluvert.

01-10-2011
Czysta chata? Posiadacze naturalnych parkietów w mieszkaniach powinni szczególnie zadbać o swoje podłogi. Niewłaściwa pielęgnacja może bowiem doprowadzić do deformacji drewna i powstawania szczelin.
więcej
1  «««  17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25  »»»  36