Porady o sprzątaniu

Sprzątanie na święta w prezencie. Bon upominkowy na sprzątanie, Gift Card na sprzątanie.

07-11-2011
Bon Upominkowy to doskonały pomysł na prezent. Aby porządki świąteczne nie przyprawiały nas tylko o ból głowy, zamów swoim bliskim usługę sprzątania. To proste.
więcej

Sprzątanie na święta, sprzątanie przed Bożym Narodzeniem, sprzątanie przed świętami, Boże Narodzenie, sprzątanie w prezencie

07-11-2011
Aby porządki nie przyprawiały nas tylko o ból głowy, trzeba je zaplanować i wykonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, zwłaszcza gdy chodzi o porządki przed Świętami Bożego Narodzenia.
więcej

Internetowa Giełda Usług Sprzątania - HOJO.PL, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów, sprzątanie samochodów

04-11-2011
Nowe promocje i rabaty na usługi sprzątania, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów, sprzątanie samochodów.
więcej

Promocja dla firm "Sprzątaj więcej za mniej". Sprzątanie biur w całym kraju.

03-11-2011
Usługa sprzątania domu lub mieszkania o wartości do 500 złotych do każdej regularnej usługi sprzątania w Firmie to nowa promocja HOJO.PL skierowana do Klientów instytucjonalnych na terenie całego kraju.
więcej

Profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań Warszawa, firma sprzątająca

02-11-2011
Zapewnij sobie komfortowe warunki życia i pracy. Zadbaj o to aby Twoje biuro lub mieszkanie były czyste i bezpieczne. Wybierz ekipę, która będzie w stanie zapewnić Ci sprzątanie ekologiczne i hypoalergiczne. Zdecyduj się na ekskluzywne sprzątanie mieszkań
więcej

Rabatka - program rabatowy dla posiadaczy ubezpieczeń majątkowych, HOJO.PL, AVIVA, sprzątanie, sprzątanie mieszkań, rabat.

02-11-2011
Skorzystaj z atrakcyjnych zniżek na usługi i produkty HOJO.PL - Internetowej Giełdy Usług Sprzątania. Jesteś klientem AVIVA? Otrzymasz wyjątkowy kupon rabatowy. Zniżka, rabat, promocja na sprzątanie, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów.
więcej

Promocja "Sprzątanie na zawołanie". Sprzątanie, sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów.

27-10-2011
Październik i listopad to okres jesiennych porządków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów HOJO.PL przygotowało ogólnopolską promocję "Sprzątanie na zawołanie". Każdy Klient zamawiający usługę sprzątania mieszkania lub domu otrzyma PREZENT!
więcej

Środki czystości, sprzątanie, w tym sprzątanie mieszkań, samochodów dla Noble Concierge. Nowe produkty i usługi już dostępne.

26-10-2011
Miło nam poinformować o nowej ofercie środków czystości i usług sprzątania, które przygotowane zostały przez HOJO.PL dla Noble Concierge.
więcej
1  «««  17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25  »»»  37