Porady o sprzątaniu

Promocja dla firm "Sprzątaj więcej za mniej". Sprzątanie biur w całym kraju.

03-11-2011
Usługa sprzątania domu lub mieszkania o wartości do 500 złotych do każdej regularnej usługi sprzątania w Firmie to nowa promocja HOJO.PL skierowana do Klientów instytucjonalnych na terenie całego kraju.
więcej

Profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań Warszawa, firma sprzątająca

02-11-2011
Zapewnij sobie komfortowe warunki życia i pracy. Zadbaj o to aby Twoje biuro lub mieszkanie były czyste i bezpieczne. Wybierz ekipę, która będzie w stanie zapewnić Ci sprzątanie ekologiczne i hypoalergiczne. Zdecyduj się na ekskluzywne sprzątanie mieszkań
więcej

Rabatka - program rabatowy dla posiadaczy ubezpieczeń majątkowych, HOJO.PL, AVIVA, sprzątanie, sprzątanie mieszkań, rabat.

02-11-2011
Skorzystaj z atrakcyjnych zniżek na usługi i produkty HOJO.PL - Internetowej Giełdy Usług Sprzątania. Jesteś klientem AVIVA? Otrzymasz wyjątkowy kupon rabatowy. Zniżka, rabat, promocja na sprzątanie, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów.
więcej

Promocja "Sprzątanie na zawołanie". Sprzątanie, sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów.

27-10-2011
Październik i listopad to okres jesiennych porządków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów HOJO.PL przygotowało ogólnopolską promocję "Sprzątanie na zawołanie". Każdy Klient zamawiający usługę sprzątania mieszkania lub domu otrzyma PREZENT!
więcej

Środki czystości, sprzątanie, w tym sprzątanie mieszkań, samochodów dla Noble Concierge. Nowe produkty i usługi już dostępne.

26-10-2011
Miło nam poinformować o nowej ofercie środków czystości i usług sprzątania, które przygotowane zostały przez HOJO.PL dla Noble Concierge.
więcej

Noble Concierge - strona dla ludzi z charakterem. Specjalna oferta HOJO.PL już dostępna dla Klientów Noble Concierge, sprzątanie

24-10-2011
Prestiż i wysoka jakość standardów HOJO.PL docenione przez Noble Concierge. Oferta usług sprzątania oraz środków czystości największej w Polsce Giełdy Usług Sprzątania już dostępna dla Klientów Noble Concierge.
więcej

Środek do czyszczenia nagrobków, opieka nad grobami, sprzątanie grobów, Starwax, HOJO

13-10-2011
Nadszedł czas tradycyjnych prac porządkowych na grobach naszych najbliższych. Starwax oferuje Państwu wydajny i skuteczny środek, który czyści i jednocześnie nabłyszcza: kamień, marmur, granit i lastriko. Szybko i łatwo usuwa brud.
więcej

Opieka nad grobami, pielęgnacja grobów, sprzątanie grobów - nowa usługa HOJO.PL, Mementis

12-10-2011
W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych, HOJO.PL wprowadza nową usługę opieki nad grobami, pielęgnacji i sprzątania grobów.
więcej
1  «««  17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25  »»»  37