Rabatka - program rabatowy dla posiadaczy ubezpieczeń majątkowych, HOJO.PL, AVIVA, sprzątanie, sprzątanie mieszkań, rabat.

Zaktualizowno 02-11-2011
Skorzystaj z atrakcyjnych zniżek na usługi i produkty HOJO.PL - Internetowej Giełdy Usług Sprzątania. Jesteś klientem AVIVA? Otrzymasz wyjątkowy kupon rabatowy. Zniżka, rabat, promocja na sprzątanie, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów.
więcej

Promocja "Sprzątanie na zawołanie". Sprzątanie, sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów.

Zaktualizowno 27-10-2011
Październik i listopad to okres jesiennych porządków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów HOJO.PL przygotowało ogólnopolską promocję "Sprzątanie na zawołanie". Każdy Klient zamawiający usługę sprzątania mieszkania lub domu otrzyma PREZENT!
więcej

Środki czystości, sprzątanie, w tym sprzątanie mieszkań, samochodów dla Noble Concierge. Nowe produkty i usługi już dostępne.

Zaktualizowno 26-10-2011
Miło nam poinformować o nowej ofercie środków czystości i usług sprzątania, które przygotowane zostały przez HOJO.PL dla Noble Concierge.
więcej

Noble Concierge - strona dla ludzi z charakterem. Specjalna oferta HOJO.PL już dostępna dla Klientów Noble Concierge, sprzątanie

Zaktualizowno 24-10-2011
Prestiż i wysoka jakość standardów HOJO.PL docenione przez Noble Concierge. Oferta usług sprzątania oraz środków czystości największej w Polsce Giełdy Usług Sprzątania już dostępna dla Klientów Noble Concierge.
więcej

Środek do czyszczenia nagrobków, opieka nad grobami, sprzątanie grobów, Starwax, HOJO

Zaktualizowno 13-10-2011
Nadszedł czas tradycyjnych prac porządkowych na grobach naszych najbliższych. Starwax oferuje Państwu wydajny i skuteczny środek, który czyści i jednocześnie nabłyszcza: kamień, marmur, granit i lastriko. Szybko i łatwo usuwa brud.
więcej

Opieka nad grobami, pielęgnacja grobów, sprzątanie grobów - nowa usługa HOJO.PL, Mementis

Zaktualizowno 12-10-2011
W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych, HOJO.PL wprowadza nową usługę opieki nad grobami, pielęgnacji i sprzątania grobów.
więcej

Nowy program "Czysta Chata" w Czwórce, TV4 pokaże, jak zachować "Czystą Chatę", "Czysta chata"reality-show TV4

Zaktualizowno 06-10-2011
30 października na antenie Czwórki zadebiutuje „Czysta Chata”. To program o sprzątaniu ekstremalnym, w którym zmierzymy się z prawdopodobnie najbardziej zagraconymi i zabrudzonymi domami w Polsce. HOJO wspiera producentów reality-show.
więcej

TV 4 posprząta ludziom domy w reality “Czysta chata”. HOJO.PL wspiera producentów reality-show.

Zaktualizowno 05-10-2011
Telewizyjna Czwórka pod koniec października br. rozpocznie emisję polskiej edycji reality-show “Czysta chata”. Program poprowadzą Sylwia Koczwara i Barbara Danek.
więcej
1  «««  18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26  »»»  37