Porady o sprzątaniu

Nowy program "Czysta Chata" w Czwórce, TV4 pokaże, jak zachować "Czystą Chatę", "Czysta chata"reality-show TV4

06-10-2011
30 października na antenie Czwórki zadebiutuje „Czysta Chata”. To program o sprzątaniu ekstremalnym, w którym zmierzymy się z prawdopodobnie najbardziej zagraconymi i zabrudzonymi domami w Polsce. HOJO wspiera producentów reality-show.
więcej

TV 4 posprząta ludziom domy w reality “Czysta chata”. HOJO.PL wspiera producentów reality-show.

05-10-2011
Telewizyjna Czwórka pod koniec października br. rozpocznie emisję polskiej edycji reality-show “Czysta chata”. Program poprowadzą Sylwia Koczwara i Barbara Danek.
więcej

Czysta chata. Sprzątanie mieszkań. Naturalny parkiet – prawidłowe mycie i konserwacja. Sprzątanie Warszawa. Starwax. Soluvert.

01-10-2011
Czysta chata? Posiadacze naturalnych parkietów w mieszkaniach powinni szczególnie zadbać o swoje podłogi. Niewłaściwa pielęgnacja może bowiem doprowadzić do deformacji drewna i powstawania szczelin.
więcej

Plamy na meblach. Sprzątanie Warszawa. Soluvert. Starwax. Rabat na sprzątanie.

23-09-2011
Lubimy otaczać się meblami. Nowoczesne, funkcjonalne czy też antyki – każdy ma swoje ulubione wśród których czuje się dobrze. Posiadają specyficzną „moc”. Szkoda by było gdyby ją straciły z powodu plam. Nie martwmy się jednak z tego powodu.
więcej

Rabat na ekologiczne środki czystości Soluvert, Starwax. Rabat, zniżka, środki czystości, sklep internetowy www.sklep.hojo.pl

17-09-2011
Nowe zapachy produktów Soluvert i Starwax to gwarancja dobrego samopoczucia. Produkty Soluvert i Starwax zostały opracowane w trosce o Twoje zdrowie! Skorzystaj z RABATU!
więcej

Mycie okien Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Katowice, Starwax, Soluvert

08-09-2011
Ekologiczne środki myjące mają w swoim składzie tylko ekologiczne i naturalne składniki. Ich podstawowym elementem jest mydło roślinne, które łączne jest z kwaskiem cytrynowym, sodą, krzemianami czy pyłami wapiennymi.
więcej

Sprzątanie mieszkań Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Katowice, Starwax, Soluvert

08-09-2011
Goście, zabawa, przyjemny nastrój tylko później jak widzimy cały ten rozgardiasz, który pozostał po imprezie to głowa nas boli podwójnie. Zasada jest jednak prosta. Jeśli nie mamy ochoty sprzątać po imprezie.
więcej
1  «««  18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26  »»»  37