Porady o sprzątaniu

Mycie okien Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Katowice, Starwax, Soluvert

08-09-2011
Ekologiczne środki myjące mają w swoim składzie tylko ekologiczne i naturalne składniki. Ich podstawowym elementem jest mydło roślinne, które łączne jest z kwaskiem cytrynowym, sodą, krzemianami czy pyłami wapiennymi.
więcej

Sprzątanie mieszkań Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Katowice, Starwax, Soluvert

08-09-2011
Goście, zabawa, przyjemny nastrój tylko później jak widzimy cały ten rozgardiasz, który pozostał po imprezie to głowa nas boli podwójnie. Zasada jest jednak prosta. Jeśli nie mamy ochoty sprzątać po imprezie.
więcej

Wystartowała kampania serwisu HOJO.PL - Pierwszej w Polsce Internetowej Giełdy Usług Sprzątania

07-09-2011
„Też tego nie cierpisz?” - taki tytuł nosi kampania reklamowa Pierwszej w Polsce Internetowej Giełdy Usług Sprzątania – HOJO.PL. Jej bohaterów – poszukiwaczy sprawdzonej firmy sprzątającej – już teraz można oglądać w spotach telewizyjnych oraz Internecie.
więcej

Internetowa Giełda Usług Sprzątania - HOJO.PL

06-09-2011
Teraz jeszcze taniej! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele promocji w zakresie usług sprzątania, sprzątania mieszkań, mycia okien, prania dywanów, czy sprzątania samochodów.
więcej

Z Hoyo, Hoio, Choio, Chojo, Choyo wysprzątasz mieszkanie! Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów tylko w HOJO, HOJO.PL.

05-09-2011
Słodkie plamy z czekolady, dżemu, miodu, lodów czy konfitur najczęściej udaje się usunąć spłukując zaplamione miejsce obficie ciepłą wodą aż miejsce palmy przestanie się lepić, a następnie piorąc.
więcej

Sprzątanie, mieszkań, domów, pranie dywanów, mycie okien, mycie wykładziny PCV - Chojo, Choio, Hoio, Hoyo, czy HOJO, HOJO.PL?

05-09-2011
Jak najlepiej umyć wykładziny pcv? Do mycia wykładziny pcv możemy użyć wody z mydłem. Warto też nanieść na nią emulsję akrylową lub mleczko do tego typu podłóg, które dokładnie wyczyści, nabłyszczy ją i chronić będzie przed wilgocią i ścieraniem.
więcej

Chojo, Choio, Hoio, Hoyo, czy HOJO, HOJO.PL?

02-09-2011
Oczywiście, że HOJO, HOJO.PL! Pierwsza Internetowa Giełda Usług Sprzątania w Polsce! Pomoże CI w znalezieniu najlepszej oferty na usługi sprzątania, jak również podpowie ciekawe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości, np.: jak pokonać grzyba w domu?
więcej

Nowe produkty w sklepie internetowym HOJO.PL. Środki czystości STARWAX już dostępne!

18-08-2011
Marka Starwax została stworzona by zadbać o piękno Twojego domu. Oferuje kompletną gamę specjalistycznym produktów przeznaczonych do renowacji, pielęgnacji oraz ochrony różnych powierzchni w domu: drewna, skóry, metali, marmuru, kuchni, łazienki i innych.
więcej
1  «««  19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27  »»»  37