Czysta chata. Sprzątanie mieszkań. Naturalny parkiet – prawidłowe mycie i konserwacja. Sprzątanie Warszawa. Starwax. Soluvert.

Zaktualizowno 01-10-2011
Czysta chata? Posiadacze naturalnych parkietów w mieszkaniach powinni szczególnie zadbać o swoje podłogi. Niewłaściwa pielęgnacja może bowiem doprowadzić do deformacji drewna i powstawania szczelin.
więcej

Plamy na meblach. Sprzątanie Warszawa. Soluvert. Starwax. Rabat na sprzątanie.

Zaktualizowno 23-09-2011
Lubimy otaczać się meblami. Nowoczesne, funkcjonalne czy też antyki – każdy ma swoje ulubione wśród których czuje się dobrze. Posiadają specyficzną „moc”. Szkoda by było gdyby ją straciły z powodu plam. Nie martwmy się jednak z tego powodu.
więcej

Rabat na ekologiczne środki czystości Soluvert, Starwax. Rabat, zniżka, środki czystości, sklep internetowy www.sklep.hojo.pl

Zaktualizowno 17-09-2011
Nowe zapachy produktów Soluvert i Starwax to gwarancja dobrego samopoczucia. Produkty Soluvert i Starwax zostały opracowane w trosce o Twoje zdrowie! Skorzystaj z RABATU!
więcej

Mycie okien Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Katowice, Starwax, Soluvert

Zaktualizowno 08-09-2011
Ekologiczne środki myjące mają w swoim składzie tylko ekologiczne i naturalne składniki. Ich podstawowym elementem jest mydło roślinne, które łączne jest z kwaskiem cytrynowym, sodą, krzemianami czy pyłami wapiennymi.
więcej

Sprzątanie mieszkań Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Katowice, Starwax, Soluvert

Zaktualizowno 08-09-2011
Goście, zabawa, przyjemny nastrój tylko później jak widzimy cały ten rozgardiasz, który pozostał po imprezie to głowa nas boli podwójnie. Zasada jest jednak prosta. Jeśli nie mamy ochoty sprzątać po imprezie.
więcej

Wystartowała kampania serwisu HOJO.PL - Pierwszej w Polsce Internetowej Giełdy Usług Sprzątania

Zaktualizowno 07-09-2011
„Też tego nie cierpisz?” - taki tytuł nosi kampania reklamowa Pierwszej w Polsce Internetowej Giełdy Usług Sprzątania – HOJO.PL. Jej bohaterów – poszukiwaczy sprawdzonej firmy sprzątającej – już teraz można oglądać w spotach telewizyjnych oraz Internecie.
więcej

Internetowa Giełda Usług Sprzątania - HOJO.PL

Zaktualizowno 06-09-2011
Teraz jeszcze taniej! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele promocji w zakresie usług sprzątania, sprzątania mieszkań, mycia okien, prania dywanów, czy sprzątania samochodów.
więcej
1  «««  19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27  »»»  37