Porady o sprzątaniu

„HOJO.PL” – Pierwsza Internetowa Giełda Usług Sprzątania w Polsce wchodzi do akcji. Sprzątanie mieszkań, mycie okien, Starwax.

12-08-2011
Ruszyła pierwsza w Polsce Internetowa Giełda Usług Sprzątania - HOJO.PL, innowacyjna platforma dedykowana rynkowi usług sprzątania. Jest to niespotykane dotąd na polskim rynku rozwiązanie, które bezpośrednio łączy Klientów z firmami sprzątającymi.
więcej

Eko styl na co dzień. Ekologiczna żywność, ekologiczne środki czystości Soluvert, Starwax, ekologiczne sprzątanie.

12-08-2011
Dla wielu z nas zdrowy tryb życia to już standard. Sport, ekologiczne sprzątanie i zdrowa żywność towarzyszą nam na co dzień.
więcej

Mycie luster i okien. Ekologiczne środki czystości. Soluvert. Starwax.

12-08-2011
Co każdy z nas ma w swoim mieszkaniu? Krzesło, stół szafę – niektórzy mogą się bez nich obejść. Jednak to co absolutnie musi być w każdym domu to lustro i to czyste lustro. Bez lustra niestety nikt już nie potrafi żyć.
więcej

Co na topie - ekologiczne środki czystości, czy ekologiczne kosmetyki o zapachu pomarańczy?

03-08-2011
Pomarańcze to jeden z naszych ulubionych owoców cytrusowych. Poza tym jest ona także silnym antydepresantem, źródłem wielu niezbędnych witamin. Ekologiczna kosmetyka już od lat z powodzeniem wykorzystuje te cytrusy.
więcej

Olej arganowy – eliksir młodości. Ekologiczne sprzątanie mieszkań. Soluvert. Starwax.

02-08-2011
W kosmetyce naturalnej eliksirem młodości nazywa się olej arganowy. Produkuje się go z owoców drzewa Argania Spinosa, popularnie zwanego Drzewem Życia rosnącym w Maroku. W Europie dopiero kilka lat temu poznano się na właściwościach tego oleju.
więcej

Ekologiczne czyściki. Ekologiczne sprzątanie mieszkań. Ekologiczne środki czystości. Soluvert. Starwax.

01-08-2011
Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile w domu mamy różnych szmatek, ściereczek, gąbek czy też szczoteczek do czyszczenia. A tak naprawdę, gdy w końcu zabierzemy się za sprzątanie to okazuje się, że nie ma czym wytrzeć kurzu albo zetrzeć plam na lustrze.
więcej

Usuwanie plam. Coca Cola i plamy. Ekologiczne środki czystości. Starwax. Soluvert. Sklep internetowy Hojo.pl

31-07-2011
Wszyscy znamy słynne opowieści o specyficznych właściwościach Coca Coli lub Pepsi. Ponoć ułatwiają odkręcanie starych śrub, działają na rdzę, a plamy po nich są trudne do wywabienia. Nic bardziej mylnego jeśli chodzi o plamy.
więcej

Kochasz zwierzęta? Ekologiczne środki czystości nie są testowane na zwierzętach. Dbasz nie tylko o siebie.

20-07-2011
Ekologiczne środki czystości oprócz tego, że nie szkodzą naszemu organizmowi i środowisku, mają jeszcze jedną ważną zaletę. Nie są testowane na zwierzętach!
więcej
1  «««  19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27  »»»  36