Z Hoyo, Hoio, Choio, Chojo, Choyo wysprzątasz mieszkanie! Sprzątanie mieszkań, pranie dywanów tylko w HOJO, HOJO.PL.

Zaktualizowno 05-09-2011
Słodkie plamy z czekolady, dżemu, miodu, lodów czy konfitur najczęściej udaje się usunąć spłukując zaplamione miejsce obficie ciepłą wodą aż miejsce palmy przestanie się lepić, a następnie piorąc.
więcej

Sprzątanie, mieszkań, domów, pranie dywanów, mycie okien, mycie wykładziny PCV - Chojo, Choio, Hoio, Hoyo, czy HOJO, HOJO.PL?

Zaktualizowno 05-09-2011
Jak najlepiej umyć wykładziny pcv? Do mycia wykładziny pcv możemy użyć wody z mydłem. Warto też nanieść na nią emulsję akrylową lub mleczko do tego typu podłóg, które dokładnie wyczyści, nabłyszczy ją i chronić będzie przed wilgocią i ścieraniem.
więcej

Chojo, Choio, Hoio, Hoyo, czy HOJO, HOJO.PL?

Zaktualizowno 02-09-2011
Oczywiście, że HOJO, HOJO.PL! Pierwsza Internetowa Giełda Usług Sprzątania w Polsce! Pomoże CI w znalezieniu najlepszej oferty na usługi sprzątania, jak również podpowie ciekawe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości, np.: jak pokonać grzyba w domu?
więcej

Nowe produkty w sklepie internetowym HOJO.PL. Środki czystości STARWAX już dostępne!

Zaktualizowno 18-08-2011
Marka Starwax została stworzona by zadbać o piękno Twojego domu. Oferuje kompletną gamę specjalistycznym produktów przeznaczonych do renowacji, pielęgnacji oraz ochrony różnych powierzchni w domu: drewna, skóry, metali, marmuru, kuchni, łazienki i innych.
więcej

„HOJO.PL” – Pierwsza Internetowa Giełda Usług Sprzątania w Polsce wchodzi do akcji. Sprzątanie mieszkań, mycie okien, Starwax.

Zaktualizowno 12-08-2011
Ruszyła pierwsza w Polsce Internetowa Giełda Usług Sprzątania - HOJO.PL, innowacyjna platforma dedykowana rynkowi usług sprzątania. Jest to niespotykane dotąd na polskim rynku rozwiązanie, które bezpośrednio łączy Klientów z firmami sprzątającymi.
więcej

Eko styl na co dzień. Ekologiczna żywność, ekologiczne środki czystości Soluvert, Starwax, ekologiczne sprzątanie.

Zaktualizowno 12-08-2011
Dla wielu z nas zdrowy tryb życia to już standard. Sport, ekologiczne sprzątanie i zdrowa żywność towarzyszą nam na co dzień.
więcej

Mycie luster i okien. Ekologiczne środki czystości. Soluvert. Starwax.

Zaktualizowno 12-08-2011
Co każdy z nas ma w swoim mieszkaniu? Krzesło, stół szafę – niektórzy mogą się bez nich obejść. Jednak to co absolutnie musi być w każdym domu to lustro i to czyste lustro. Bez lustra niestety nikt już nie potrafi żyć.
więcej

Co na topie - ekologiczne środki czystości, czy ekologiczne kosmetyki o zapachu pomarańczy?

Zaktualizowno 03-08-2011
Pomarańcze to jeden z naszych ulubionych owoców cytrusowych. Poza tym jest ona także silnym antydepresantem, źródłem wielu niezbędnych witamin. Ekologiczna kosmetyka już od lat z powodzeniem wykorzystuje te cytrusy.
więcej
1  «««  20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28  »»»  37