Porady o sprzątaniu

Chojo, Choio, Hoio, Hoyo, czy HOJO, HOJO.PL?

02-09-2011
Oczywiście, że HOJO, HOJO.PL! Pierwsza Internetowa Giełda Usług Sprzątania w Polsce! Pomoże CI w znalezieniu najlepszej oferty na usługi sprzątania, jak również podpowie ciekawe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości, np.: jak pokonać grzyba w domu?
więcej

Nowe produkty w sklepie internetowym HOJO.PL. Środki czystości STARWAX już dostępne!

18-08-2011
Marka Starwax została stworzona by zadbać o piękno Twojego domu. Oferuje kompletną gamę specjalistycznym produktów przeznaczonych do renowacji, pielęgnacji oraz ochrony różnych powierzchni w domu: drewna, skóry, metali, marmuru, kuchni, łazienki i innych.
więcej

„HOJO.PL” – Pierwsza Internetowa Giełda Usług Sprzątania w Polsce wchodzi do akcji. Sprzątanie mieszkań, mycie okien, Starwax.

12-08-2011
Ruszyła pierwsza w Polsce Internetowa Giełda Usług Sprzątania - HOJO.PL, innowacyjna platforma dedykowana rynkowi usług sprzątania. Jest to niespotykane dotąd na polskim rynku rozwiązanie, które bezpośrednio łączy Klientów z firmami sprzątającymi.
więcej

Eko styl na co dzień. Ekologiczna żywność, ekologiczne środki czystości Soluvert, Starwax, ekologiczne sprzątanie.

12-08-2011
Dla wielu z nas zdrowy tryb życia to już standard. Sport, ekologiczne sprzątanie i zdrowa żywność towarzyszą nam na co dzień.
więcej

Mycie luster i okien. Ekologiczne środki czystości. Soluvert. Starwax.

12-08-2011
Co każdy z nas ma w swoim mieszkaniu? Krzesło, stół szafę – niektórzy mogą się bez nich obejść. Jednak to co absolutnie musi być w każdym domu to lustro i to czyste lustro. Bez lustra niestety nikt już nie potrafi żyć.
więcej

Co na topie - ekologiczne środki czystości, czy ekologiczne kosmetyki o zapachu pomarańczy?

03-08-2011
Pomarańcze to jeden z naszych ulubionych owoców cytrusowych. Poza tym jest ona także silnym antydepresantem, źródłem wielu niezbędnych witamin. Ekologiczna kosmetyka już od lat z powodzeniem wykorzystuje te cytrusy.
więcej

Olej arganowy – eliksir młodości. Ekologiczne sprzątanie mieszkań. Soluvert. Starwax.

02-08-2011
W kosmetyce naturalnej eliksirem młodości nazywa się olej arganowy. Produkuje się go z owoców drzewa Argania Spinosa, popularnie zwanego Drzewem Życia rosnącym w Maroku. W Europie dopiero kilka lat temu poznano się na właściwościach tego oleju.
więcej

Ekologiczne czyściki. Ekologiczne sprzątanie mieszkań. Ekologiczne środki czystości. Soluvert. Starwax.

01-08-2011
Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile w domu mamy różnych szmatek, ściereczek, gąbek czy też szczoteczek do czyszczenia. A tak naprawdę, gdy w końcu zabierzemy się za sprzątanie to okazuje się, że nie ma czym wytrzeć kurzu albo zetrzeć plam na lustrze.
więcej
1  «««  20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28  »»»  37