Porady o sprzątaniu

EKOLOGICZNE ŚRODKI CZYSTOŚCI - Pochłaniacz zapachów, Soluvert, Starwax, www.sklep.hojo.pl

17-07-2011
Już dostępna oferta ekologicznych środków czystości. NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU! SPRAWDŹ NASZE CENY! Ekologiczne środki czystości Soluvert! www.sklep.hojo.pl
więcej

EKOLOGICZNE ŚRODKI CZYSTOŚCI - Pasta do czyszczenia, Soluvert, Starwax, www.sklep.hojo.pl

17-07-2011
Już dostępna oferta ekologicznych środków czystości. NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU! SPRAWDŹ NASZE CENY! Ekologiczne środki czystości Soluvert! www.sklep.hojo.pl
więcej

Kochasz zwierzęta? Ekologiczne środki czystości nie są testowane na zwierzętach. Dbasz nie tylko o siebie. Soluvert. Starwax.

15-07-2011
Ekologiczne środki czystości oprócz tego, że nie szkodzą naszemu organizmowi i środowisku, mają jeszcze jedną ważną zaletę. Nie są testowane na zwierzętach!
więcej

Jak ładnie w domu pachnie. Pochłaniacz zapachów. Ekologiczne środki czystości. Sklep internetowy HOJO.PL. Soluvert. Starwax.

15-07-2011
Tylko niektórym podoba się zapach bigosu lub kaszanki rozchodzący się po całym mieszkaniu lub domu. Nie ma nic gorszego niż domowy zaduch, a do tego nieprzyjemna woń.
więcej

Sprzątanie mieszkań, ekologiczne środki czystości, sklep internetowy www.sklep.hojo.pl, www.uslugisprzatania.com.pl

14-07-2011
Co zyskujemy stosując ekologiczne preparaty do sprzątania (ekologiczne środki czystości)? Wybierając środki ekologiczne do sprzątania naszych domów chronimy nie tylko zdrowie naszej rodziny, ale również środowisko naturalne, w którym żyjemy.
więcej

Ekologiczne sprzątanie mieszkań. Ekologiczne środki czystości. Soluvert. Starwax. www.sprzataniemieszkan.com

14-07-2011
Każdy z nas ma miejsce, w którym magazynuje różnego rodzaju środki do czyszczenia. Niestety, większość z nich jest szkodliwa dla środowiska naturalnego oraz dla naszego zdrowia. Można temu zaradzić w bardzo prosty sposób. Przejdźmy na eko lub ekologiczne sprzątanie.
więcej

Grzyb w domu. Sprzątanie mieszkań. Środki czystości. Ekologiczne środki czystości. Pranie dywanów. Firmy sprzątające.

14-07-2011
Grzyb pojawia się w domu, gdy jest w nim zbyt wilgotno. Pojawia się na sufitach i ścianach, najczęściej w kuchni i łazience, gdzie jest dużo wilgoci. Do jego zwalczania potrzebne będą: ocet, sól, szczotka z twardym włosiem, pędzel oraz specjalistyczny środek grzybobójczy.
więcej

Jak zlikwidować brzydkie zapachy w domu? Pochłaniacz zapachów Soluvert Starwax. Sklep internetowy. Ekologiczne środki czystości.

14-07-2011
Brzydki zapach w domu to zmora. Nie dość, że sami cierpimy to jeszcze obawa przed komentarzami odwiedzających nas znajomych jest dość uciążliwa.
więcej
1  «««  23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31  »»»  36