Porady o sprzątaniu

Sprzątanie mieszkań, ekologiczne środki czystości, sklep internetowy www.sklep.hojo.pl, www.uslugisprzatania.com.pl

14-07-2011
Co zyskujemy stosując ekologiczne preparaty do sprzątania (ekologiczne środki czystości)? Wybierając środki ekologiczne do sprzątania naszych domów chronimy nie tylko zdrowie naszej rodziny, ale również środowisko naturalne, w którym żyjemy.
więcej

Ekologiczne sprzątanie mieszkań. Ekologiczne środki czystości. Soluvert. Starwax. www.sprzataniemieszkan.com

14-07-2011
Każdy z nas ma miejsce, w którym magazynuje różnego rodzaju środki do czyszczenia. Niestety, większość z nich jest szkodliwa dla środowiska naturalnego oraz dla naszego zdrowia. Można temu zaradzić w bardzo prosty sposób. Przejdźmy na eko lub ekologiczne sprzątanie.
więcej

Grzyb w domu. Sprzątanie mieszkań. Środki czystości. Ekologiczne środki czystości. Pranie dywanów. Firmy sprzątające.

14-07-2011
Grzyb pojawia się w domu, gdy jest w nim zbyt wilgotno. Pojawia się na sufitach i ścianach, najczęściej w kuchni i łazience, gdzie jest dużo wilgoci. Do jego zwalczania potrzebne będą: ocet, sól, szczotka z twardym włosiem, pędzel oraz specjalistyczny środek grzybobójczy.
więcej

Jak zlikwidować brzydkie zapachy w domu? Pochłaniacz zapachów Soluvert Starwax. Sklep internetowy. Ekologiczne środki czystości.

14-07-2011
Brzydki zapach w domu to zmora. Nie dość, że sami cierpimy to jeszcze obawa przed komentarzami odwiedzających nas znajomych jest dość uciążliwa.
więcej

Perskie dywany – zasady pielęgnacji. Sprzątanie mieszkań. Pranie dywanów Warszawa. Ekologiczne środki czystości Soluvert.

13-07-2011
Perskie dywany wymagają szczególnej dbałości i pielęgnacji. Te wykonane ręcznie piękne dywany mogą nam służyć przez wiele lat, jeśli wiemy, jak prawidłowo o nie dbać.
więcej

Eko SONDA. Ekologiczne środki czystości Soluvert. Sklep internetowy Soluvert http://www.sklep.hojo.pl

12-07-2011
HOJO SONDA - Ile wynoszą Twoje miesięczne wydatki na środki czystości? Oddaj swój głos na http://sklep.hojoclean.pl/. DZIĘKUJEMY!
więcej

Drewno egzotyczne na podłodze – właściwa pielęgnacja. Ekologiczne środki czystości Soluvert. Sklep internetowy www.sklep.hojo.pl

12-07-2011
Podłogi wykonane z drewna egzotycznego wyglądają wyjątkowo w salonach i sypialniach. Należy o nie jednak dbać szczególnie. Na podłodze z takiego drewna cały czas powinna być warstwa ochronnego wosku lub oleju.
więcej

EKOLOGICZNE - Hojo Sklep Internetowy, www.sklep.hojo.pl, sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów

11-07-2011
Każdy z nas ma miejsce, w którym magazynuje różnego rodzaju środki do czyszczenia. Niestety, większość z nich jest szkodliwa dla środowiska naturalnego. Można temu zaradzić w bardzo prosty sposób. Przejdźmy na eko sprzątanie.
więcej
1  «««  24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32  »»»  37