Nie sprzątaj w ten sposób! 7 najczęstszych błędów w trakcie sprzątania w domu.

Zaktualizowno 19-04-2018
Wydawać by się mogło, że sprzątanie to taka prosta czynność, przy której trudno o jakiekolwiek błędy. Jednak bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze metody czyszczenia są nieefektywne, a nawet niebezpieczne.
więcej

Jak wyczyścić pralkę lub zmywarkę? Jak dbać o odkurzacz?

Zaktualizowno 21-03-2018
Pralka, zmywarka, odkurzacz – są niemal w każdym biurze i na domu. Aby dobrze spełniały swoją rolę, trzeba od czasu do czasu je umyć, wymienić filtry, zajrzeć za uszczelki oraz wyczyścić wnętrze. Nie jest to prosto zadanie.
więcej

Jak wyczyścić fugi w kuchni i łazience. Środek „czysta fuga” vs. domowy sposób

Zaktualizowno 12-03-2018
Płytki w kuchni i łazience mogą wyglądać niezwykle okazale, ale tylko wtedy, gdy zadbasz również o fugi. Okazuje się, że pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, ale i coraz częściej dekoracyjną. Niestety, nie łatwo utrzymać je w czystości.
więcej

Jak bezpiecznie stosować środki czystości w biurze i domu.

Zaktualizowno 29-01-2018
Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że podczas sprzątania mamy styczność z wieloma żrącymi, bardzo niebezpiecznymi substancjami. Naukowcy zakładają, że w przeciętym biurze lub domu znajdują się środki czyszczące, które zawierają aż 60 toksycznych związków!
więcej

Ważne obszary na liście kontrolnej do sprzątania biura

Zaktualizowno 11-01-2018
Kiedy jesteś zajęty rozwijaniem biznesu, kontaktami z klientem, zarządzaniem personelem, to ostatnią rzeczą o którą powinieneś się martwić jest porządek w biurze. Właśnie do tego potrzebna jest odpowiednia firma sprzątająca!
więcej

Pluskwy jak się ich pozbyć? 3 Sprawdzone sposoby!

Zaktualizowno 29-12-2017
Pluskwy dla wielu z nas to tylko takie małe potwory z historyjek, jakie opowiadały nam babcie. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo łatwo mogą się zadomowić w naszych mieszkaniach, a zmusić je do wyprowadzki nie jest już taką prostą sprawą.
więcej

Ekologiczne środki czystości w firmach sprzątających

Zaktualizowno 20-12-2017
Każda dawka substancji chemicznych, która dostaje się do ludzkiego organizmu jest dla niego trucizną. Systematycznie akumulowane ilości tych substancji dają o sobie znać - może nie od razu ale po wielu latach.
więcej

Czy zatrudnić firmę sprzątającą? 5 zalet korzystania profesjonalnej firmy sprzątającej!

Zaktualizowno 04-12-2017
Profesjonalne firmy sprzątające to eksperci w utrzymaniu czystości w Twoim biurze. Często jest tak, że korzystając z własnych pracowników sprzątających nie uzyskasz takich samych rezultatów sprzątania jak w sytuacji wynajęcia profesjonalnej firmy.
więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  37