Porady o sprzątaniu

Ekologiczny płyn do mycia łazienek Soluvert. Ekologiczne sprzątanie mieszkań. Firmy sprzątające. Warszawa

01-07-2011
Usuwa osad wapienny dzięki czynnym substancjom roślinnym, gruntownie czyści i nabłyszcza: umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, baterie. - Usuwa osad wapienny - Głęboko czyści i nabłyszcza - Testowany dermatologicznie - Do porcelany, akrylu...
więcej

Ekologiczny płyn do mycia szyb i luster Soluvert. Ekologiczne sprzątanie mieszkań. Firmy sprzątające. Warszawa

01-07-2011
Dzięki nowej recepturze skuteczniej usuwa brud, zacieki, nabłyszcza. Idealny do szyb, luster, powierzchni szkliwionych. - Nie pozostawia smug - Alkohol pochodzenia roślinnego - Nie zawiera alergenów*
więcej

Jak sprzątać mieszkanie? Soluvert.

30-06-2011
Ktoś kto sam mył okna wie ile ta operacja wymaga wysiłku. Nie wystarczy przecież przeciągnąć ściereczką po szybie i cieszyć się czystością. W mycie okna trzeba włożyć dużo siły, bo inaczej pozostaną na nim nieestetyczne ślady, całe mycie pójdzie na marne.
więcej

ABC dla osób myślących o założeniu firmy sprzątającej. Zakładanie firmy sprzątającej. Jak założyć firmę sprzątającą?

30-06-2011
Firma sprzątająca to dobry biznes. Wbrew pozorom może przynosić niezły dochód. Zanim jednak zdecydujemy się na rozpoczęcie tego biznesu warto profesjonalnie zająć się analizą rynku, na którym chcemy funkcjonować.
więcej

Jak ekologicznie sprzątać mieszkanie? Soluvert.

29-06-2011
Każdy z nas ma miejsce, w którym magazynuje różnego rodzaju środki do czyszczenia. Niestety, większość z nich jest szkodliwa dla środowiska naturalnego. Można temu zaradzić w bardzo prosty sposób. Przejdźmy na eko sprzątanie.
więcej

Dlaczego stosować ekologiczne środki czystości do pielęgnacji sprzątanych powierzchni? Firma sprzątająca. Środki Soluvert.

29-06-2011
Do skutecznego umycia i pielęgnacji powierzchni zastosować można liczne preparaty ekologiczne. Do czyszczenia podłóg, blatów i szyb dobrze sprawdzą się nie tylko kupione ekologiczne środki czystości, ale też preparaty, które możemy przygotować sami.
więcej

Przewaga ekologicznych środków czystości nad tradycyjnymi środkami czystości. Sprzątanie mieszkań. Mycie okien. Soluvert.

28-06-2011
Czy ekologiczne środki czystości są lepsze i zdrowsze od tradycyjnych środków chemicznych? Porównaliśmy wady i zalety obydwu rodzajów preparatów. Wniosek jest jeden – ekologiczne środki czystości mają więcej zalet.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Sprzątanie domów. Mycie okien. Pranie dywanów. Jak posprzątać łazienkę w 15 minut?

16-06-2011
Łazienka to bardzo często oczko w głowie każdego właściciela mieszkania lub domu. Piękne kafelki, nowoczesne urządzenia sanitarne, wanna, kabina prysznicowa – to wszystko musi lśnić i pachnieć czystością.
więcej
1  «««  28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36  »»»  36