Porady o sprzątaniu

Jak ekologicznie sprzątać mieszkanie? Soluvert.

29-06-2011
Każdy z nas ma miejsce, w którym magazynuje różnego rodzaju środki do czyszczenia. Niestety, większość z nich jest szkodliwa dla środowiska naturalnego. Można temu zaradzić w bardzo prosty sposób. Przejdźmy na eko sprzątanie.
więcej

Dlaczego stosować ekologiczne środki czystości do pielęgnacji sprzątanych powierzchni? Firma sprzątająca. Środki Soluvert.

29-06-2011
Do skutecznego umycia i pielęgnacji powierzchni zastosować można liczne preparaty ekologiczne. Do czyszczenia podłóg, blatów i szyb dobrze sprawdzą się nie tylko kupione ekologiczne środki czystości, ale też preparaty, które możemy przygotować sami.
więcej

Przewaga ekologicznych środków czystości nad tradycyjnymi środkami czystości. Sprzątanie mieszkań. Mycie okien. Soluvert.

28-06-2011
Czy ekologiczne środki czystości są lepsze i zdrowsze od tradycyjnych środków chemicznych? Porównaliśmy wady i zalety obydwu rodzajów preparatów. Wniosek jest jeden – ekologiczne środki czystości mają więcej zalet.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Sprzątanie domów. Mycie okien. Pranie dywanów. Jak posprzątać łazienkę w 15 minut?

16-06-2011
Łazienka to bardzo często oczko w głowie każdego właściciela mieszkania lub domu. Piękne kafelki, nowoczesne urządzenia sanitarne, wanna, kabina prysznicowa – to wszystko musi lśnić i pachnieć czystością.
więcej

Reklama dla firmy sprzątającej. Jak pozyskiwać Klientów w Firmie sprzątającej?

15-06-2011
Firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes. Coraz więcej osób korzysta z usług profesjonalnych Firm świadczących usługi sprzątania: sprzątania mieszkań, mycia okien, prania dywanów, sprzątania samochodów. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Mycie okien. Sprzątamy kuchnię. Warszawa

15-06-2011
Sprzątanie mieszkań to także nasza kuchnia. Sprzątanie kuchni to operacja, która bardzo często przeraża wielu z nas. Tym bardziej, że kuchnia to bardzo często miejsce codziennych spotkań całej rodziny więc powinna być czysta non stop.
więcej

Sprzątanie mieszkań, mycie okien, ocet i różne jego oblicza

13-06-2011
Chyba nie ma polskiej kuchni, w której gdzieś w szafce lub na półce nie można by go znaleźć. Posiada niezwykłe właściwości – dezynfekujące, polerujące i odświeżające, a ponadto znajduje zastosowanie podczas gotowania i w domowych porządków.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Jak się ubrać do sprzątania?

10-06-2011
Każdy z nas ma swój ulubiony strój do sprzątania. Jedni wolą stare dżinsy i t-shirty, a inni dresy. Ważne, aby strój był wygodny, nie ograniczał nam ruchów no i abyśmy w nim czuli się dobrze. Poza tym wygląd tez ma znaczenie.
więcej
1  «««  28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36  »»»  36