Porady o sprzątaniu

Reklama dla firmy sprzątającej. Jak pozyskiwać Klientów w Firmie sprzątającej?

15-06-2011
Firma sprzątająca to dobry pomysł na biznes. Coraz więcej osób korzysta z usług profesjonalnych Firm świadczących usługi sprzątania: sprzątania mieszkań, mycia okien, prania dywanów, sprzątania samochodów. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Mycie okien. Sprzątamy kuchnię. Warszawa

15-06-2011
Sprzątanie mieszkań to także nasza kuchnia. Sprzątanie kuchni to operacja, która bardzo często przeraża wielu z nas. Tym bardziej, że kuchnia to bardzo często miejsce codziennych spotkań całej rodziny więc powinna być czysta non stop.
więcej

Sprzątanie mieszkań, mycie okien, ocet i różne jego oblicza

13-06-2011
Chyba nie ma polskiej kuchni, w której gdzieś w szafce lub na półce nie można by go znaleźć. Posiada niezwykłe właściwości – dezynfekujące, polerujące i odświeżające, a ponadto znajduje zastosowanie podczas gotowania i w domowych porządków.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Jak się ubrać do sprzątania?

10-06-2011
Każdy z nas ma swój ulubiony strój do sprzątania. Jedni wolą stare dżinsy i t-shirty, a inni dresy. Ważne, aby strój był wygodny, nie ograniczał nam ruchów no i abyśmy w nim czuli się dobrze. Poza tym wygląd tez ma znaczenie.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Fugi – kłopot z głowy. Firma sprzątająca.

08-06-2011
Chyba każdy zastanawiał się choć raz co zrobić, aby fugi w łazience lub w kuchni były zawsze czyste. Niektórzy, usuwają stare i kładą nowe. Jest to jednak operacja dosyć kłopotliwa. Wygodniej i szybciej jest po prostu umiejętnie je czyścić.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Mycie okien. Ekologiczne sprzątanie, a nasze zdrowie

03-06-2011
Dzisiaj chyba już nie trzeba nikogo przekonywać do zdrowego trybu życia, uprawiania sportu, czy też zdrowego odżywiania się. Podobnie jest z ekologicznym sprzątaniem. Jego wpływ na nasze zdrowie i środowisko naturalne jest nie do przecenienia.
więcej

Ile za sprzątanie mieszkania lub domu? Mycie okien, sprzątanie domów, pranie dywanów

01-06-2011
To, ile zapłacimy za sprzątanie mieszkania lub domu zależy od zakresu prac oraz od tego czy wynajmiemy np. profesjonalną firmę sprzątającą, czy też skorzystamy z usług tzw. Pani do sprzątania.
więcej

Sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów, a zdrowie

31-05-2011
Gdy na naszej skórze pojawia się jakaś zmiana, zwyczajowo mówimy, że to wysypka, pryszcz lub bąbel. Zaczynamy kichać, mamy lekki kaszel lub katar, często to bagatelizujemy. Może się jednak okazać, że te objawy są związane z brakiem czystości w mieszkaniu.
więcej
1  «««  29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37  »»»  37