Porady o sprzątaniu

Sprzątanie mieszkań. Jak się ubrać do sprzątania?

10-06-2011
Każdy z nas ma swój ulubiony strój do sprzątania. Jedni wolą stare dżinsy i t-shirty, a inni dresy. Ważne, aby strój był wygodny, nie ograniczał nam ruchów no i abyśmy w nim czuli się dobrze. Poza tym wygląd tez ma znaczenie.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Fugi – kłopot z głowy. Firma sprzątająca.

08-06-2011
Chyba każdy zastanawiał się choć raz co zrobić, aby fugi w łazience lub w kuchni były zawsze czyste. Niektórzy, usuwają stare i kładą nowe. Jest to jednak operacja dosyć kłopotliwa. Wygodniej i szybciej jest po prostu umiejętnie je czyścić.
więcej

Sprzątanie mieszkań. Mycie okien. Ekologiczne sprzątanie, a nasze zdrowie

03-06-2011
Dzisiaj chyba już nie trzeba nikogo przekonywać do zdrowego trybu życia, uprawiania sportu, czy też zdrowego odżywiania się. Podobnie jest z ekologicznym sprzątaniem. Jego wpływ na nasze zdrowie i środowisko naturalne jest nie do przecenienia.
więcej

Ile za sprzątanie mieszkania lub domu? Mycie okien, sprzątanie domów, pranie dywanów

01-06-2011
To, ile zapłacimy za sprzątanie mieszkania lub domu zależy od zakresu prac oraz od tego czy wynajmiemy np. profesjonalną firmę sprzątającą, czy też skorzystamy z usług tzw. Pani do sprzątania.
więcej

Sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów, a zdrowie

31-05-2011
Gdy na naszej skórze pojawia się jakaś zmiana, zwyczajowo mówimy, że to wysypka, pryszcz lub bąbel. Zaczynamy kichać, mamy lekki kaszel lub katar, często to bagatelizujemy. Może się jednak okazać, że te objawy są związane z brakiem czystości w mieszkaniu.
więcej

Osoba prywatna czy profesjonalna firma sprzątająca? Sprzątanie mieszkań, mycie okien, pranie dywanów

19-05-2011
Sami nie dajemy rady z utrzymaniem czystości. Dom duży, zakupy, dzieci, późne powroty z pracy a tu jeszcze wypadałoby posprzątać. Trzeba się zdecydować i skorzystać z pomocy. Ale co wybrać – osobę prywatną czy profesjonalną firmę sprzątającą?
więcej

Ekologiczne sprzątanie mieszkań

18-05-2011
Każdy z nas ma miejsce, w którym magazynuje różnego rodzaju środki do czyszczenia. Niestety, większość z nich jest szkodliwa dla środowiska naturalnego. Można temu zaradzić w bardzo prosty sposób. Przejdźmy na eko sprzątanie.
więcej

Naturalne środki czystości, które mamy na wyciągnięcie ręki

17-05-2011
Zabrakło Ci środków do sprzątania, trzeba szybko coś wyczyścić, zaraz przyjdą goście a Ty zauważyłeś/aś wielką plamę na dywanie. Co robić? Nie martw się. Wystarczy rozejrzeć się wokół. Na wyciągnięcie ręki mamy wiele naturalnych środków czystości.
więcej
1  «««  28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36  »»»  36