Porady o sprzątaniu

Jak skutecznie wyczyścić okap kuchenny z tłuszczu?

25-09-2017
Zatłuszczony i brudny okap nie pomaga w dobrej wentylacji, wręcz przeciwnie, dlatego prezentujemy kilka skutecznych porad – jak wyczyścić okap w domu i biurze.
więcej

Sprzęt i środki czystości – własne czy firmy sprzątającej?

13-09-2017
Na usługi firm sprzątających decydujemy się coraz chętniej i częściej z wielu powodów: dla klienta indywidualnego podstawowym jest czas – tempo życia, aktywność zawodowa sprawiają, że czysty i pachnący dom staje się ideałem.
więcej

Bezpieczny powrót do szkoły – jak uniknąć zarazków?

05-09-2017
Kiedy dzieci muszą wrócić do szkoły po długim letnim wypoczynku, okazuje się, że ich organizm nie jest przygotowany do walki z zarazkami. Nagle zostają narażone na działanie niezliczonej ilości bakterii w zatłoczonych autobusach, klasach czy szkolnych...
więcej

Jak dbać o laptopa, jak czyścić ekran monitora i inne biurowe urządzenia? Zobacz najlepsze sposoby

29-08-2017
Osoby, które są odpowiedzialne za czystość i estetykę biur doskonale wiedzą, że konserwacja i czyszczenie sprzętu elektronicznego to uciążliwy ale i ważny temat, wymagający przy tym pewnej wiedzy...
więcej

Czy pracownik ma po sobie sprzątać w biurze, czy firma sprzątająca?

22-08-2017
Biuro to “serce” każdej firmy i ono decyduje o komforcie pracy, o który trzeba dbać. Praktyka pokazuje, że nie dla wszystkich jest to takie oczywiste i stale pojawiają się spory kto jest za to odpowiedzialny – pracownik czy firma sprzątająca.
więcej

Jak usunąć tłuste plamy? Skuteczny sposób na tłuste ślady na ścianach i drewnie.

16-08-2017
Aby powstały tłuste plamy na ścianie, ubraniu czy blacie nie trzeba wiele. Można je łatwo usunąć. Wystarczy wykorzystać jeden z podanych patentów.
więcej

Jak profesjonalna firma sprzątająca może usprawnić Twój biznes?

01-08-2017
Istnieje niezliczona liczba powodów, dla których biuro musi być czyste. Potrzebują tego pracownicy, szefostwo i klienci. Porządna i zadbana placówka jest wizytówką firmy i może wiele powiedzieć o podejściu do interesów.
więcej

Kuchnia w biurze to nie tylko miejsce w którym zjesz. Zadbaj o jej czystość i funkcjonalność

17-07-2017
Kuchnia to najważniejsze miejsce w domu. W nowoczesnej przestrzeni biurowej również zdobywa coraz ważniejszą rolę. W większości firm znajduje się miejsce, w którym pracownicy przygotowują i jedzą posiłki oraz mają chwilę na dłuższą rozmowę.
więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  37