Porady o sprzątaniu

Teren wokół biura – jak o niego dbać

03-04-2017
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że dbanie o tereny zielone wokół biura to nie proste zadanie. A pomimo powszechnemu przekonaniu, jest to bardzo ważne!
więcej

Sprzątanie mieszkania – „Pani z polecenia” czy profesjonaliści z firmy sprzątającej

20-03-2017
Sprzątanie mieszkania to czynność, której nie lubi chyba nikt! Niestety jest to rzecz obowiązkowa. Dane przeprowadzone przez GUS w 2015 roku wyraźnie mówią, że tylko 8% procent Polaków lubi sprzątać. Pozostałych 92% uważa to za przykry obowiązek.
więcej

Pranie wykładziny w biurze – jak często i jakie metody czyszczenia stosować?

17-03-2017
Użytkowanie wykładziny w domu wymaga profesjonalnego sprzątania dwa, trzy razy w roku. W biurze, ta sama wykładzina eksploatowana jest intensywniej, co sprawia, że zużywa się szybciej.
więcej

Zmiana lokalizacji biura – jak przygotować się do przeprowadzki?

13-03-2017
Gdyby istniał ranking najbardziej stresujących etapów prowadzenia własnej działalności, to zmiana lokalizacji biura byłaby wysoko na takiej liście. Z nielicznymi wyjątkami proces ten jest wyjątkowo męczący i czasochłonny. Nie mówiąc już o sprzątaniu biura
więcej

Rynek sprzątania w Polsce - prawne aspekty umowy z firmą sprzątającą. Wzór umowy na sprzątanie.

31-07-2015
Powinniśmy kierować się zasadą, że najważniejsza jest jakość dostarczanych usług, ich nieprzerwane świadczenie oraz brak wpływu na naszą działalność podstawową. Jednym słowem, serwis sprzątający powinien być niewidoczny...
więcej

www.sprzataniewbiznesie.pl pierwszy blog o profesjonalnym sprzątaniu dla firm, sprzątanie biur

26-05-2015
Powstał pierwszy blog o sprzątaniu biur, kierowany do managerów i właścicieli firm, którzy poszukują profesjonalnego serwisu sprzątającego i firm sprzątających.
więcej

On-line hurtownia środków czystości w Warszawie uruchomiona przez firmę HOJO Clean

30-10-2014
Hurtownia środków czystości w Warszawie uruchomiona przez HOJO Clean Sieć Usług Sprzątania. W ofercie szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości oraz materiałów czystości.
więcej

Sklep internetowy www.sklep.hojo.pl poza ofertą Starwax wprowadza do sprzedaży nowe marki

16-10-2014
Starwax to główna marka profesjonalnych środków czystości dystrybuowanych przez HOJO.PL. Od dziś w ofercie HOJO.PL nowe marki, takie jak Jan Niezbędny, Somat, Finish, Vanish.
więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  35