Porady o sprzątaniu

Dlaczego firma sprzątająca to opłacalny biznes?

14-07-2017
Usługi sprzątające stają się w naszym kraju coraz popularniejsze, korzystają z nich nie tylko większe, ale też i małe firmy, a nawet gospodarstwa domowe. Nowe firmy sprzątające wyrastają jak grzyby po deszczu, niestety nie wszystkie są sobie równe.
więcej

Jak sprzątać dom i biuro? 3 błędy, które najczęściej popełniamy

12-07-2017
Popularność wszelkiej maści poradników o prowadzeniu domu sprawiła, że wydaje nam się, że na temat sprzątania wiemy wszystko. Ale czy jest tak na pewno? Sprawdź czy i Ty popełniasz te błędy. Jeśli tak, skorzystaj z oferty profesjonalnej firmy sprzątającej
więcej

Czyszczenie i konserwacja drewnianych mebli kuchennych. Sprawdzone sposoby

10-07-2017
Kuchenne meble czyścimy zazwyczaj tak samo, niezależnie od tego, z jakiego materiału zostały wykonane. Drewno wymaga jednak szczególnej uwagi, aby przez wiele lat było funkcjonalne i estetyczne. Oto sprawdzone sposoby...
więcej

Cennik sprzątania biura. 6 rad jak nie przepłacić za serwis sprzątający

26-04-2017
Jeśli cenisz czystość oraz wizerunek swojej firmy i właśnie szukasz profesjonalnego serwisu sprzątającego do biura, jednego jesteś pewien – nie chcesz przepłacić. Oto kilka rad, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze.
więcej

Co ile myjemy przeszklenia i okna w biurze?

13-04-2017
Nie ma wątpliwości, że porządek w biurze jest podstawowym warunkiem higieny pracy, jej komfortu, a w niektórych branżach także jej bezpieczeństwa. Elementem każdego procesu sprzątania jest mycie okien i przeszkleń
więcej

5 rad jak odpowiednio dobrać dni i godziny usługi sprzątania w biurze

10-04-2017
Względy higieniczne, wizerunek oraz lepsza organizacja pracy to wystarczające powody, dla których należy utrzymywać porządek w biurze. Równie ważnym argumentem jest wydajność pracowników, ponieważ czyste biuro to zdrowe biuro.
więcej

Teren wokół biura – jak o niego dbać

03-04-2017
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że dbanie o tereny zielone wokół biura to nie proste zadanie. A pomimo powszechnemu przekonaniu, jest to bardzo ważne!
więcej

Sprzątanie mieszkania – „Pani z polecenia” czy profesjonaliści z firmy sprzątającej

20-03-2017
Sprzątanie mieszkania to czynność, której nie lubi chyba nikt! Niestety jest to rzecz obowiązkowa. Dane przeprowadzone przez GUS w 2015 roku wyraźnie mówią, że tylko 8% procent Polaków lubi sprzątać. Pozostałych 92% uważa to za przykry obowiązek.
więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  37