Porady o sprzątaniu

Czyszczenie i konserwacja drewnianych mebli kuchennych. Sprawdzone sposoby

10-07-2017
Kuchenne meble czyścimy zazwyczaj tak samo, niezależnie od tego, z jakiego materiału zostały wykonane. Drewno wymaga jednak szczególnej uwagi, aby przez wiele lat było funkcjonalne i estetyczne. Oto sprawdzone sposoby...
więcej

Cennik sprzątania biura. 6 rad jak nie przepłacić za serwis sprzątający

26-04-2017
Jeśli cenisz czystość oraz wizerunek swojej firmy i właśnie szukasz profesjonalnego serwisu sprzątającego do biura, jednego jesteś pewien – nie chcesz przepłacić. Oto kilka rad, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze.
więcej

Co ile myjemy przeszklenia i okna w biurze?

13-04-2017
Nie ma wątpliwości, że porządek w biurze jest podstawowym warunkiem higieny pracy, jej komfortu, a w niektórych branżach także jej bezpieczeństwa. Elementem każdego procesu sprzątania jest mycie okien i przeszkleń
więcej

5 rad jak odpowiednio dobrać dni i godziny usługi sprzątania w biurze

10-04-2017
Względy higieniczne, wizerunek oraz lepsza organizacja pracy to wystarczające powody, dla których należy utrzymywać porządek w biurze. Równie ważnym argumentem jest wydajność pracowników, ponieważ czyste biuro to zdrowe biuro.
więcej

Teren wokół biura – jak o niego dbać

03-04-2017
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że dbanie o tereny zielone wokół biura to nie proste zadanie. A pomimo powszechnemu przekonaniu, jest to bardzo ważne!
więcej

Sprzątanie mieszkania – „Pani z polecenia” czy profesjonaliści z firmy sprzątającej

20-03-2017
Sprzątanie mieszkania to czynność, której nie lubi chyba nikt! Niestety jest to rzecz obowiązkowa. Dane przeprowadzone przez GUS w 2015 roku wyraźnie mówią, że tylko 8% procent Polaków lubi sprzątać. Pozostałych 92% uważa to za przykry obowiązek.
więcej

Pranie wykładziny w biurze – jak często i jakie metody czyszczenia stosować?

17-03-2017
Użytkowanie wykładziny w domu wymaga profesjonalnego sprzątania dwa, trzy razy w roku. W biurze, ta sama wykładzina eksploatowana jest intensywniej, co sprawia, że zużywa się szybciej.
więcej

Zmiana lokalizacji biura – jak przygotować się do przeprowadzki?

13-03-2017
Gdyby istniał ranking najbardziej stresujących etapów prowadzenia własnej działalności, to zmiana lokalizacji biura byłaby wysoko na takiej liście. Z nielicznymi wyjątkami proces ten jest wyjątkowo męczący i czasochłonny. Nie mówiąc już o sprzątaniu biura
więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  36