Porady o sprzątaniu

Jak usunąć tłuste plamy? Skuteczny sposób na tłuste ślady na ścianach i drewnie.

16-08-2017
Aby powstały tłuste plamy na ścianie, ubraniu czy blacie nie trzeba wiele. Można je łatwo usunąć. Wystarczy wykorzystać jeden z podanych patentów.
więcej

Jak profesjonalna firma sprzątająca może usprawnić Twój biznes?

01-08-2017
Istnieje niezliczona liczba powodów, dla których biuro musi być czyste. Potrzebują tego pracownicy, szefostwo i klienci. Porządna i zadbana placówka jest wizytówką firmy i może wiele powiedzieć o podejściu do interesów.
więcej

Kuchnia w biurze to nie tylko miejsce w którym zjesz. Zadbaj o jej czystość i funkcjonalność

17-07-2017
Kuchnia to najważniejsze miejsce w domu. W nowoczesnej przestrzeni biurowej również zdobywa coraz ważniejszą rolę. W większości firm znajduje się miejsce, w którym pracownicy przygotowują i jedzą posiłki oraz mają chwilę na dłuższą rozmowę.
więcej

Dlaczego firma sprzątająca to opłacalny biznes?

14-07-2017
Usługi sprzątające stają się w naszym kraju coraz popularniejsze, korzystają z nich nie tylko większe, ale też i małe firmy, a nawet gospodarstwa domowe. Nowe firmy sprzątające wyrastają jak grzyby po deszczu, niestety nie wszystkie są sobie równe.
więcej

Jak sprzątać dom i biuro? 3 błędy, które najczęściej popełniamy

12-07-2017
Popularność wszelkiej maści poradników o prowadzeniu domu sprawiła, że wydaje nam się, że na temat sprzątania wiemy wszystko. Ale czy jest tak na pewno? Sprawdź czy i Ty popełniasz te błędy. Jeśli tak, skorzystaj z oferty profesjonalnej firmy sprzątającej
więcej

Czyszczenie i konserwacja drewnianych mebli kuchennych. Sprawdzone sposoby

10-07-2017
Kuchenne meble czyścimy zazwyczaj tak samo, niezależnie od tego, z jakiego materiału zostały wykonane. Drewno wymaga jednak szczególnej uwagi, aby przez wiele lat było funkcjonalne i estetyczne. Oto sprawdzone sposoby...
więcej

Cennik sprzątania biura. 6 rad jak nie przepłacić za serwis sprzątający

26-04-2017
Jeśli cenisz czystość oraz wizerunek swojej firmy i właśnie szukasz profesjonalnego serwisu sprzątającego do biura, jednego jesteś pewien – nie chcesz przepłacić. Oto kilka rad, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze.
więcej

Co ile myjemy przeszklenia i okna w biurze?

13-04-2017
Nie ma wątpliwości, że porządek w biurze jest podstawowym warunkiem higieny pracy, jej komfortu, a w niektórych branżach także jej bezpieczeństwa. Elementem każdego procesu sprzątania jest mycie okien i przeszkleń
więcej
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  37