Cennik sprzątania biura. 6 rad jak nie przepłacić za serwis sprzątający

Zaktualizowno 26-04-2017
Jeśli cenisz czystość oraz wizerunek swojej firmy i właśnie szukasz profesjonalnego serwisu sprzątającego do biura, jednego jesteś pewien – nie chcesz przepłacić. Oto kilka rad, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję w wyborze.
więcej

Co ile myjemy przeszklenia i okna w biurze?

Zaktualizowno 13-04-2017
Nie ma wątpliwości, że porządek w biurze jest podstawowym warunkiem higieny pracy, jej komfortu, a w niektórych branżach także jej bezpieczeństwa. Elementem każdego procesu sprzątania jest mycie okien i przeszkleń
więcej

5 rad jak odpowiednio dobrać dni i godziny usługi sprzątania w biurze

Zaktualizowno 10-04-2017
Względy higieniczne, wizerunek oraz lepsza organizacja pracy to wystarczające powody, dla których należy utrzymywać porządek w biurze. Równie ważnym argumentem jest wydajność pracowników, ponieważ czyste biuro to zdrowe biuro.
więcej

Teren wokół biura – jak o niego dbać

Zaktualizowno 03-04-2017
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że dbanie o tereny zielone wokół biura to nie proste zadanie. A pomimo powszechnemu przekonaniu, jest to bardzo ważne!
więcej

Sprzątanie mieszkania – „Pani z polecenia” czy profesjonaliści z firmy sprzątającej

Zaktualizowno 20-03-2017
Sprzątanie mieszkania to czynność, której nie lubi chyba nikt! Niestety jest to rzecz obowiązkowa. Dane przeprowadzone przez GUS w 2015 roku wyraźnie mówią, że tylko 8% procent Polaków lubi sprzątać. Pozostałych 92% uważa to za przykry obowiązek.
więcej

Pranie wykładziny w biurze – jak często i jakie metody czyszczenia stosować?

Zaktualizowno 17-03-2017
Użytkowanie wykładziny w domu wymaga profesjonalnego sprzątania dwa, trzy razy w roku. W biurze, ta sama wykładzina eksploatowana jest intensywniej, co sprawia, że zużywa się szybciej.
więcej

Zmiana lokalizacji biura – jak przygotować się do przeprowadzki?

Zaktualizowno 13-03-2017
Gdyby istniał ranking najbardziej stresujących etapów prowadzenia własnej działalności, to zmiana lokalizacji biura byłaby wysoko na takiej liście. Z nielicznymi wyjątkami proces ten jest wyjątkowo męczący i czasochłonny. Nie mówiąc już o sprzątaniu biura
więcej

Blog ekspertów sprzątania - sprzątanie biur, blog o sprzątaniu, rynek usług sprzątania w Polsce

Zaktualizowno 31-07-2015
Szukasz bieżących informacji na temat sprzątania? Odwiedź blog profesjonalistów - www.sprzataniewbiznesie.pl.
więcej
1  «««  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »»»  37