Hurtownia środków czystości Olsztyn

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie Olsztyna oraz na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Fabryka Opon oraz Wojewódzki Szpital Specjalistyczny.


Profesjonalne środki czystości i higieny Olsztyn

W Olsztynie i na terenie województwa warmińsko-mazurskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Olsztyn  
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Olsztyn
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Olsztyn
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Olsztyn  
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Olsztyn
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Olsztyn

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. W sytuacji gdy szukają Państwo profesjonalnej chemii do sprzątania pomieszczeń biurowych, czy w specjalnym miejscu, nasi specjaliści doradzą i zarekomendują najlepsze pod względem jakości i ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały higieniczne. Zobacz jakie to proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Olsztynie (np. 10-001 Olsztyn), a dostarczymy dla Państwa pakiet środków czystości przygotowanych na miarę Państwa potrzeb.