Korzystając z usług sieci HOJO Clean mają Państwo gwarancję najwyższych standardów w zakresie usług sprzątania. Usługi profesjonalnego sprzątania wykonujemy w obrębie całego miasta Olsztyn i w okolicach oddalonych do kilkudziesięciu kilometrów. W oparciu o doświadczenie naszych ekspertów świadczymy szereg usług sprzątania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Dojedziemy z naszymi ekipami w każdy zakątek Olsztyna i jego okolic. Nasza sieć HOJO Clean wesprze Państwa w takich pracach jak sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur, czy sprzątanie po budowie lub mycie przeszkleń w Państwa firmie. Dzięki naszemu serwisowi mogą Państwo zlecić szereg złożonych prac jednemu wykonawcy, oszczędzając czas i pieniądze. Dla klientów biznesowych wykonujemy prace specjalistyczne jak mycie okien czy przeszkleń w wieżowcach z wykorzystaniem technik alpinistycznych lub z wykorzystaniem sprzętu jak podnośnik, czy tyczka (chętnie umyjemy Kościół Św. Jakuba w Olsztynie, czy Wysoką Bramę w Olsztynie). Podobnie jak w innych częściach kraju, województwo świętokrzyskie to region, gdzie świadczymy również szereg usług specjalistycznego mycia obiektów, w tym zabytkowych, takich jak Spichlerz przy Uliczce Sztuki, czy Olsztyńskie Teatr Lalek. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wszystkie prace w naszej sieci usług wykonują tylko sprawdzeni, doświadczeni eksperci, wyselekcjonowane firmy sprzątające spełniające określone kryteria i świadczące usługi porządkowe na obszarze całego województwa warmińsko - mazurskiego.

Zadzwoń do nas 89 675 00 12

zobacz ofertę na sprzątanie biura

zobacz ofertę na sprzątanie mieszkania

Dlaczego warto nam zaufać?


Jesteśmy e-gazelą biznesu 2016

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

Ubezpieczamy usługi na 1,5 mln zł

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1,5 mln zł

Sprawdzeni i przeszkoleni pracownicy

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


94%

ZADOWOLENI KLIENCI

4.8

opinie Opineo

Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Po zamówieniu, szybki kontakt i wybór firmy do sprzątania. Polecam.
Rewelacyjny kontakt i jasne warunki współpracy. Zdecydowanie polecam. Usługi na wysokim poziomie i ludzie, którym naprawdę można zaufać.
HOJO sprząta w naszym Instytucie pomieszczenia laboratoryjne i biurowe. Obowiązki te realizują z zachowaniem najwyższych europejskich standardów.
Pani sprzątająca nasze biuro jest świetna. Dziękuję za pomoc w organizacji usługi i osoby do sprzątania.
 
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające są bardzo uprzejme i mamy z nimi świetny kontakt. Polecam z czystym sumieniem
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające były uczciwe i uprzejme.

Sprzątanie Olsztyn

W Olsztynie i na terenie województwa warmińsko - mazurskiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

Mapa Olsztyn

Jeżeli poszukują Państwo firmy sprzątającej lub usług sprzątania na terenie innej miejscowości w obszarze województwa warmińsko - mazurskiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. To bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (miejsca, w których chcą Państwo posprzątać) - (np. 10-562), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości (Olsztyn i każdej innej na terenie województwa warmińsko - mazurskiego).

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.