Hurtownia środków czystości Opole

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie Opola oraz na terenie województwa opolskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Cementownia Odra oraz Galeria Solaris.


Profesjonalne środki czystości i higieny Opole

W Opolu i na terenie województwa opolskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Opole  
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Opole
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Opole
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Opole  
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Opole
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Opole

Jesteśmy do Państwa usług. Jeżeli potrzebują Państwo specjalistycznej chemii do czyszczenia powierzchni w biurze, lub też w nietypowym miejscu, nasi specjaliści doradzą i zarekomendują odpowiednie pod względem jakości oraz ceny fachowe środki czystości oraz materiały czystościowe. Przekonaj się jakie to proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Opolu (np. 45-001 Opole), a dostarczymy dla Państwa pakiet środków czystości przygotowanych na miarę Państwa potrzeb.