HOJO Clean to platforma, która od lat zajmuje się specjalistycznym oraz profesjonalnym serwisem sprzątającym w obrębie miasta Opole i jego okolic. W szerokim wachlarzu usług sprzątania, dostarczamy naszym klientom takie rozwiązania, jak sprzątanie mieszkań i domówa dla osób indywidualnych jak i sprzątanie biur, które świadczymy w ramach usług dla klientów biznesowych (b2b). Ze względu na duże doświadcznie i bogate zaplecze techniczne, świadczymy szereg usług specjalistycznych, jak mycie okien w wieżowcach z wykorzystaniem technik alpinistycznych (z chęcią umyjemy Amfiteatr w Opolu), czy pranie wykładzin. Świadczymy również usługi mycia obiektów publicznych, zabytkowych, takich jak Stara Synagoga w Opolu, Wieża Piastowska, Pomnik Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego. Zamawiając jakąkolwiek usługę, mają Państwo możliwość wyboru usługi jednorazowej lub uslugi abonamentowej (regularny serwis sprzątający). W skład naszej ogólnopolskiej sieci wchodzą sprawdzone firmy sprzątające, które świadczą usługi sprzątania na obszarze całego województwa opolskiego.

4.6 / 5

ZADOWOLENI KLIENCI

8 ocen

Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Po zamówieniu, szybki kontakt i wybór firmy do sprzątania. Polecam.
Rewelacyjny kontakt i jasne warunki współpracy. Zdecydowanie polecam. Usługi na wysokim poziomie i ludzie, którym naprawdę można zaufać.
Bardzo polecam. Szybka zmiana, gdy pierwsza pani nam nie odpowiadała. Aktualnie jest super!
Bardzo szybka i sympatyczna obsługa. Korzystaliśmy z usług firmy kilka razy i pewnie w przyszłości też jeszcze skorzystamy. Polecam :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające są bardzo uprzejme i mamy z nimi świetny kontakt. Polecam z czystym sumieniem
Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu sprzątania. Firma rzetelna i dokładna. Panie sprzątające były uczciwe i uprzejme.

Sprzątanie Opole

W Opolu i na terenie województwa opolskiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

Jeżeli poszukują Państwo firmy sprzątającej lub usług sprzątania na terenie innej miejscowości w obszarze województwa opolskiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. To bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (miejsca, w których chcą Państwo posprzątać) - (np. 45-015), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości (Opole i każdej innej na terenie województwa opolskiego).