Hurtownia środków czystości Ostrów Wielkopolski

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie Ostrowa Wielkopolskiego oraz na terenie województwa wielkopolskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Oczyszczalnia Ścieków oraz Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej.

Profesjonalne środki czystości i higieny Ostrów Wielkopolski

W Ostrowie Wielkopolskim i na terenie województwa wielkopolskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Ostrów Wielkopolski  
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Ostrów Wielkopolski
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Ostrów Wielkopolski
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Ostrów Wielkopolski  
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Ostrów Wielkopolski
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych

Mapa Ostrów Wielkopolski