Hurtownia środków czystości Poznań

Dostarczamy środki czystości oraz artykuły czystościowe w obrębie miasta Poznań oraz województwa wielkopolskiego. Jesteśmy hurtownią posiadającą duży asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania, dla firm sprzątających oraz dla klientów indywidualnych. Nasze materiały dostarczamy do takich miejsc jak Collegium Altum oraz Port Lotniczy Poznań-Ławica.


Profesjonalne środki czystości i higieny Poznań

W Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego dostarczamy między innymi następujące preparaty czystości i materiały higieniczne:

Środki czyszczące dla biur Clinex Poznań
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Medi-Line Poznań
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Mediclean Poznań

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Poznań
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Poznań
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Poznań

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. W sytuacji gdy szukają Państwo specjalistycznej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, lub też w innym niestandardowym miejscu, nasi specjaliści doradzą i zarekomendują odpowiednie pod względem jakości oraz ceny specjalistyczne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem (np. 60-010 poznań), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości przygotowanych na miarę Państwa potrzeb.