Świadczymy usługi sprzątania na najwyższym poziomie w obrębie miasta Radom i jego okolic. W obrębie naszych usług znajdą Państwo sprzątanie mieszkań, mycie okien, sprzątanie biur jak również pranie dywanów. Oferujemy także usługi prac alpinistycznych jak np. mycie elewacji. W Radomiu z chęciom podejmiemy się prac dla Galerii Słonecznej lub sprzątania w Radom Office Park. Do każdego wykonywanego zlecenia podchodzimy indywidualnie z zachowaniem najwyższych standarów obsługi Klienta. Posługujemy się profesjonalną chemią oraz sprzętem a nasze wieloletnie doświadzenie pozwala sprostać wymaganiom Klientów. W skład naszej oferty wchodzą wyselekcjonowane firmy sprzątające świadczące usługi porządkowe na obszarze województwa mazowieckiego.

Sprzątanie Radom

W Radomiu i na terenie województwa mazowieckiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

 • Sprzątanie biur Radom
  Świadczymy również usługi sprzątania po budowach, sprzątania wspólnot, osiedli w Radomiu i okolicach.
   
 • Sprzątanie mieszkań Radom
  Świadczymy także usługi takie jak sprządanie domów, sprzątanie po remoncie lub przeprowadzce w Radomiu i okolicach.
   
 • Mycie okien Radom
  Zajmujemy się również myciem przeszkleń, myciem alpinistycznym lub myciem elewacji w Radomiu i okolicach.
   
 • Pranie dywanów Radom
  Oferujemy także pranie wykładziny, tapicerki, kanap, narożników, foteli, krzeseł i taknin w Radomiu i okolicach.
   
 • Materiały higieniczne Radom
  W naszej ofercie mamy także materiały czystościowe, środki czystości profesjolalnych, certyfikowanych producenów.
  Dostawę zapewniamy na terenie całej Polski.
   
 • Zieleń do biur Radom
 • Zieleń do mieszkań Radom

Mapa Radom

Jeżeli poszukują Państwo firmy sprzątającej lub usług sprzątania na terenie innej miejscowości w obszarze województwa mazowieckiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. To bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (miejsca, w których chcą Państwo posprzątać) - (np. 26-600), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości (Rzeszów i każdej innej na terenie województwa podkarpackiego).

Tagi: sprzątanie biur radom, sprzątanie biura radom, firma sprzątajaca radom, firmy sprzątające radom, sprzątanie radom, pranie wykładzin radom, mycie okien radom, umowa z firmą sprzątającą radom, umowa na sprzątanie radom, sprzątanie mieszkań radom, sprzątanie mieszkania radom, pranie dywanów radom