HOJO Clean oferuje profesjonalny zakres usług z zakresu utrzymania czystości w terenie miasta Rzeszów i w okolicach, jak np. Lubaczów. Posiadamy szeroki wachlarz usług począwszy od jednorazowego sprzątania mieszkania, poprzez regularną usługę sprzątania biur a skończywszy na myciu elewacji czy sprzątaniu po remoncie. Wszystkie prace świadczone przez naszą firmę i partnerów zgromadzonych w całej Polsce popieramy wieloletnim doświadczeniem. W ramach naszej działalności zapewniamy także specjalistyczne pracę związane z np. praniem dywanów i wykładzina jak również myciem przeszkleń na wyskokości. Bez problemu poradzimy sobie z umyciem okien w Galerii Rzeszów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Prace wykonujemy w oparciu o specjalnie opracowane standardy usług, z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur, i przy użyci profesjonalnych środków czystości. Usługi świadczymy na na obszarze całego województwa podkarpackiego.

Zadzwoń do nas

17 777 01 12

801 56 46 56

 

Napisz do nas

zapytania@hojoclean.pl

Wybierając HOJO Clean wybierasz
 

Ikona bez długoterminowej umowy Zaufany serwis bez długoterminowej umowy
Ikona gwarancja 100% satysfakcji Usługi wykonywane z gwarancją 100% satysfakcji
Ikona usługi ubezpieczone Ubezpieczenie każdej usługi na 1,5 mln zł
Ikona konkurencyjne ceny Kompleksowość usług i konkurencyjne ceny
Ikona zakresy sprzątania mieszkań i domów Profesjonalnych wykonawców usług sprzątania

Sprzątanie Rzeszów

W Rzeszowie i na terenie województwa podkarpackiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

Mapa Rzeszów

Jeżeli poszukują Państwo firmy sprzątającej lub usług sprzątania na terenie innej miejscowości w obszarze województwa podkarpackiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. To bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (miejsca, w których chcą Państwo posprzątać) - (np. 35-959), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości (Rzeszów i każdej innej na terenie województwa podkarpackiego).

Tagi: sprzątanie biur rzeszów, sprzątanie biura rzeszów, firma sprzątajaca rzeszów, firmy sprzątające rzeszów, sprzątanie rzeszów, pranie wykładzin rzeszów, mycie okien rzeszów, umowa z firmą sprzątającą rzeszów, umowa na sprzątanie rzeszów, sprzątanie mieszkań rzeszów, sprzątanie mieszkania rzeszów, pranie dywanów rzeszów