Soluvert - środki czystości

Środki czystości francuskiego producenta:

Zamów produkty

Sklep internetowy Soluvert

Historia marki Soluvert

Soluvert jest także marką firmy Brunel, która od ponad 60 lat opracowuje, produkuje i sprzedaje środki do pielęgnacji domu.
 Produkty są dostępne dużych sieciach budowlanych oraz specjalistycznych sklepach i salonach sprzedaży. W2003 roku grupa Brunel rozpoczyna projekt badań nad ekologiczną gamą produktów czystości, bezpiecznych dla użytkownika. Już w czerwcu 2005 fabryka otrzymuje Europeksji Certyfikat Ekologiczny (Ecolabel).
We wrześniu na rynku pojawia się pierwszych 9 produktów do pielęgnacji domu, spośród których 7 posiada Europeksji Certyfikat Ekologiczny (Ecolabel). Soluvert to produkty, które poddane zostały testom laboratoryjnym oceniającym ich toksyczność i bezpieczeństwo składników.
Oczywiście, żaden z produktów Soluvert nie jest testowane na zwierzętach. Dlatego powstały produkty nie zawierające alergenów Soluvert.
 Zawarte w nich niepowtarzalne składniki zapachowe otoczą Cię oryginalnym, wyrafinowanym zapachem, przywodzącym na myśl przyjemne chwile. Produkty Soluvert dostępne są w Polsce od 2006 roku, między innymi za pośrednictwem naszej sieci. 

Najpopularniejsze produkty Soluvert: