Hurtownia środków czystości Szczecin

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie miasta Szczecin oraz województwa zachodniopomorskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz akcesoriów sprzątających dla firm świadczących usługi sprzątania jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak biurowiec Pazim oraz CHR Galaxy.


Profesjonalne środki czystości i higieny Szczecin

W Szczecinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i artykuły higieniczne czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Szczecin
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Medi-Line Szczecin
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych przychodni jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki przeznaczone dla restauracji i gastronomi Tana Szczecin

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Szczecin
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Szczecin
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Szczecin

Nasi przedstawiciele są do Państwa usług. Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej chemii do sprzątania pomieszczeń biurowych, lub też w innym niestandardowym miejscu, nasi specjaliści doradzą i zarekomendują najlepsze pod względem jakości a także ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. Przekonaj się jakie to proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem (np. 71-800 szczecin), a prześlemy dla Państwa pakiet środków czystości przygotowanych na miarę Państwa potrzeb.