Ogólnopolska sieć usług sprzątania HOJO Clean zajmuje się profesjonalnym serwisem sprzątającym w obrębie miasta Szczecin oraz w promieniu kilkudziesięciu kilometrów od Szczecina. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szereg usług czystościowo - porządkowych, między innymi pranie dywanów, mycie elewacji, sprzątanie po remoncie, sprzątanie biur, które świadczymy w ramach usług dla klientów biznesowych (b2b). Ze względu na duże doświadcznie i bogate zaplecze techniczne, świadczymy szereg usług specjalistycznych, jak mycie przeszkleń w wieżowcach z wykorzystaniem technik alpinistycznych (z chęcią umyjemy Pałac Joński w Szczecinie), czy pranie wykładzin. Świadczymy również usługi mycia obiektów publicznych, takich jak rzeźba Herkulesa, czy szereg budynków zlokalizowanych przy Wałach Chrobrego. Decydując się na usługi sieci HOJP.PL mają Państwo możliwość skorzystania z usług jednorazowych lub w oparciu o regularny usług sprzątający (abonament na sprzątanie). W skład naszej sieci sprzątania wchodzą tylko i wyłącznie sprawdzone firmy sprzątające, które świadczą usługi sprzątania na obszarze całego województwa zachodniopomorskiego.

Zadzwoń do nas

91 469 60 21

801 56 46 56

 

Napisz do nas

zapytania@hojoclean.pl

Wybierając HOJO Clean wybierasz
 

Ikona bez długoterminowej umowy Zaufany serwis bez długoterminowej umowy
Ikona gwarancja 100% satysfakcji Usługi wykonywane z gwarancją 100% satysfakcji
Ikona usługi ubezpieczone Ubezpieczenie każdej usługi na 1,5 mln zł
Ikona konkurencyjne ceny Kompleksowość usług i konkurencyjne ceny
Ikona zakresy sprzątania mieszkań i domów Profesjonalnych wykonawców usług sprzątania

Sprzątanie Szczecin

W Szczecinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

Mapa Szczecin

Jeżeli poszukują Państwo serwisu sprzątającego na terenie innej miejscowości w obszarze województwa zachodniopomorskiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. To bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszą Państwo swój kod pocztowy (np. 70-456), a wyszukiwarka przeniesie Państwa do ofert firm sprzątających z terenu Państwa miejscowości.

Tagi: sprzątanie biur szczecin, sprzątanie biura szczecin, firma sprzątajaca szczecin, firmy sprzątające szczecin, sprzątanie szczecin, pranie wykładzin szczecin, mycie okien szczecin, umowa z firmą sprzątającą szczecin, umowa na sprzątanie szczecin, pranie dywanów szczecin, sprzątanie mieszkania szczecin, sprzątanie mieszkań szczecin