Hurtownia środków czystości Tarnowskie Góry

Nasza firma zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie miasta Wrocław oraz województwa dolnośląskiego. Hurtownia  Hojo ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości oraz akcesoriów pomagających w sprzątaniu zarówno firmon sprzątającym jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy oraz Muzeum w Tarnowskich Górach.

Profesjonalne środki czystości i higieny Tarnowskie Góry

W Tarnowskie Góry i na terenie województwa śląskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Tarnowskie Góry
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Tarnowskie Góry
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Tarnowskie Góry
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Tarnowskie Góry
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Tarnowskie Góry
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Tarnowskie Góry

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Tarnowskich Górach (np. 42-600 Tarnowskie Góry), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.