Hurtownia środków czystości Tczew

Hurtowania Hojo dostarcza środki czystości oraz produkty czystościowe na terenie miasta Zawiercie oraz na terenie województwa śląskiego. Hurtowania Hojo posiada w swojej ofercie profesjonalny asortyment preparatów czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania zarówno dla firm sprzątających, jak i dla klientów indywidualnych. Nasze produkty dostarczamy do takich miejsc jak np: Centrum Sportu i Rekreacji oraz Centrum Wystawienniczo-Regionalne.

Profesjonalne środki czystości i higieny Tczew

W Tczewie i na terenie województwa pomorskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Tczew
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Tczew
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Tczew
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Tczew
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Tczew
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Tczew

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Tczewie (np. 83-110 Tczew), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.