Hurtownia środków czystości Tomaszów Mazowiecki

Dostarczamy środki czystości oraz produkty czystościowe w Tomaszowie Mazowieckim oraz na terenie województwa łódzkiego. Hurtowania Hojo ma bogaty asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania, dla firm sprzątających oraz dla klientów indywidualnych. 

Profesjonalne środki czystości i higieny Tomaszów Mazowiecki

W Tomaszowie Mazowieckim i na terenie województwa łódzkiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Tomaszów Mazowiecki
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Tomaszów Mazowiecki
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Tomaszów Mazowiecki
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Tomaszów Mazowiecki
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Tomaszów Mazowiecki
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Tomaszów Mazowiecki

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Tomaszowie Mazowieckim (np. 97-200 Tomaszów Mazowiecki), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.