Hurtownia Toruń

Hurtownia środków czystości Toruń

Dostarczamy środki czystości oraz produkty czystościowe w obrębie miasta Toruń oraz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nasz hurtownia posiada szeroki asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania, dla firm sprzątających oraz dla klientów indywidualnych. Nasze materiały dostarczamy do takich miejsc jak: Teatr Dramatyczny, Centrum Sztuki Współczesnej oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika.


Profesjonalne środki czystości i higieny Toruń

W Toruniu i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Toruń
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Toruń
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Toruń
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Toruń
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Toruń
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Toruń

Jesteśmy do Państwa usług. W sytuacji gdy szukają Państwo specjalistycznej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, lub też w nietypowym miejscu, nasi specjaliści doradzą i zarekomendują najlepsze pod względem jakości a także ceny specjalistyczne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Toruniu (np. 87-100 Toruń), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości przygotowanych na miarę Państwa potrzeb.