Hurtownia środków czystości Wałbrzych

Nasza firma zaopatruje w profesjonalne środki czystości oraz materiały higieniczne firmy w obrębie miasta Wałbrzych oraz województwa dolnośląskiego. Hurtownia  ma w ofercie szeroki asortyment profesjonalnych profesjonalny środków czystości oraz sprzętu do sprzątania dla firm sprzątających oraz klientów indywidualnych. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Palmiarnia oraz Specjalistyczny Szpital w Wałbrzychu.

Profesjonalne środki czystości i higieny Wałbrzych

W Wałbrzychu i na terenie województwa dolnośląskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Wałbrzych
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Wałbrzych
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Wałbrzych
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Wałbrzych
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Wałbrzych
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Wałbrzych

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Wałbrzychu (np. 58-300 Wałbrzych), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.