Firmy sprzątające Warszawa, sprzątanie biur i mieszkań

Świadczymy profesjonalne usługi sprzątania biur i mieszkań najwyższej jakości w obrębie miasta stołecznego Warszawa i okolic np. Łomianki. W zakres naszych usług wchodzi zarówno sprzątanie mieszkań i domów klientów indywidualnych jak  i sprzątanie biur świadczone w ramach usług dla firm. Z HOJO Clean bez problemu znajdziesz profesjonalne firmy sprzątające, z którymi można nawiązać jednorazową lub stałą współpracę w systemie regularnego sprzątania powierzchni biurowych, zgodnie z wytycznymi. Każda firma sprzątająca, jaka znajduje się w naszej bazie została dokładnie sprawdzona pod względem zawodowych kwalifikacji oraz doświadczenia. Dzięki temu sprzątanie biur odbywa się rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi normami higieny. Warto również wspomnieć o korzyściach finansowych – usługi sprzątające, jakie oferują profesjonalne firmy nie generują długoterminowych umów oraz konieczności zatrudniania kadry sprzątającej na etat. Współpraca przebiega zgodnie z oczekiwaniami klienta. To ogromna zaleta, kiedy firma sprzątająca biura zapewnia odpowiednie warunki pod względem czystości wszystkim osobom zatrudnionym w miejscu pracy. Dzięki temu można zająć się już tylko realizowaniem zawodowych obowiązków.

Oferujemy również usługi sprzątania specjalistycznego, miedzy innymi mycie okien z wykorzystaniem technik alpinistycznych (z chęcią umyjemy Pałac Kultury). Świadczymy usługi specjalistycznego mycia obiektów zabytkowych, takich jak Pomnik Warszawskiej Syrenki czy Kolumna Zygmunta. Zlecenia są wykonywane zarówno jako usługa jednorazowa jak i usługa regularna. W skład naszej oferty wchodzą wyselekcjonowane firmy sprzątające i osoby sprzątające świadczące usługi porządkowe na obszarze województwa mazowieckiego.

Zadzwoń do nas 22 827 86 28

zobacz ofertę na sprzątanie biura

zobacz ofertę na sprzątanie mieszkania

Dlaczego warto nam zaufać?


firma sprzątająca

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

sprzątanie mieszkań warszawa

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

sprzątanie biur warszawa

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1,5 mln zł

sprzątanie biur w warszawie

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


Sprzątanie Warszawa

W Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego świadczymy następujące usługi sprzątania:

Obsługiwane dzielnice Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz oraz okolice.

Mapa Warszawa

Jeżeli szukasz usług sprzątania na terenie innej miejscowości w obszarze województwa mazowieckiego lub poza jego obszarem, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. To bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszesz swój kod pocztowy (np. 00-999), a wyszukiwarka przeniesie Cię do ofert sprzątania w Twojej miejscowości.

Pomożemy przy wszelkich pracach porządkowych, takich jak: sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów, biur, mycie okien, pranie dywanów i tapicerki, sprzątanie po remoncie lub budowie czy sprzątanie grobów. Doradzimy przy doborze odpowiednich środków czystości dla powierzchni w Twoim mieszkaniu lub biurze. Dostarczamy kompleksowe usługi sprzątające, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami każdego klienta, zarówno indywidualnego, jak i firm. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którzy chcą zadbać o czystość w swoim otoczeniu. Znalezienie profesjonalnej firmy sprzątającej jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Potrzebujesz pomocy przy sprzątaniu?
Zadzwoń: 801 56 46 56
Lista współpracujących firm sprzątających