Hurtownia środków czystości Warszawa

Zaopatrujemy w środki czystości oraz materiały czystościowe w obrębie miasta stołecznego Warszawa oraz województwa mazowieckiego. Jesteśmy hurtownią, która posiada w ofercie duży asortyment profesjonalnych środków czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania, dla firm sprzątających oraz dla klientów końcowych. Nasze materiały dostarczamy do takich miejsc jak Instytut – Centrum Onkologii w Warszawie czy Pałac Kultury i Nauki.

Profesjonalne środki czystości i higieny Warszawa

W Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Warszawa
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Warszawa
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Warszwa

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Warszawa
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Warszawa
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Warszawa

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. W sytuacji gdy szukają Państwo profesjonalnej chemii do sprzątania pomieszczeń biurowych, lub też w nietypowym miejscu, nasi specjaliści doradzą i zarekomendują najlepsze pod względem jakości oraz ceny specjalistyczne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Warszawie (np. 01-130 warszawa), a prześlemy dla Państwa pakiet środków czystości przygotowanych na miarę Państwa potrzeb.