Hurtownia Wejherowo

Hurtownia środków czystości Wejherowo

Nasz firma dostarcza środki czystości oraz materiały higieniczne w obrębie Żyrardów oraz na terenie całego województwa pomorskiego. Jesteśmy hurtownią, która posiada szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania zarówno dla firm sprzątających jak i dla klientów końcowych. Nasze materiały dostarczamy do wszystkich miejsc na terenie Wejherowa jak: Sala Widowiskowo-Sportowa oraz Kaszubsko-Pomorska Szkoła Wyższa.

Profesjonalne środki czystości i higieny Wejherowo

W Wejherowie i na terenie województwa pomorskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Wejherowo
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Wejherowo
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Wejherowo
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Wejherowo
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Wejherowo
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Wejherowo

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Wejherowie (np. 84-200 Wejherowo), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.