Hurtownia środków czystości Wrocław

Hurtownia Hojo zaopatruje w środki czystości oraz materiały higieniczne przedsiębiorstwa w obrębie miasta Wrocław oraz województwa dolnośląskiego. Hurtownia  W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości oraz akcesoriów pomagających w sprzątaniu zarówno firmom sprzątającym jak i klientom indywidualnym. Środki sprzedawane przez nas są wykorzystywane w takich miejscach jak Hala Stulecia czy Pałac Królewski.

Profesjonalne środki czystości i higieny Wrocław

We Wrocławiu i na terenie województwa dolnośląskiego dostarczamy między innymi następujące preparaty czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Forlux Wrocław
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Medi-Line Wrocław
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki przeznaczone dla restauracji i gastronomi Tana Wrocław

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Mediclean Wrocław
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Wrocław
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Wrocław

Nasi pracownicy są do Państwa usług. Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej chemii do czyszczenia powierzchni w biurze, lub też w innym niestandardowym miejscu, zarekomendujemy odpowiednie pod względem jakości jak również ceny specjalistyczne środki czystości oraz materiały czystościowe. Przekonaj się jakie to proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem we Wrocławiu (np. 50-001 wrocław), a prześlemy dla Państwa pakiet środków czystości przygotowanych na miarę Państwa potrzeb.