Hurtownia środków czystości Zduńska Wola

Hurtowania Hojo zaopatruje w środki czystości oraz produkty czystościowe na terenie miasta Zduńska Wola oraz na terenie województwa łódzkiego. Hurtowania Hojo jest hurtownią, która w swojej ofercie posiada asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania, dla firm sprzątających oraz dla klientów indywidualnych. Nasze produkty dostarczamy do takich miejsc jak np: Miejska Biblioteka Publiczna oraz Zduńskowolski Szpital Powiatowy.

Profesjonalne środki czystości i higieny Zduńska Wola

W Zduńskiej Woli i na terenie województwa łódzkiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Zduńska Wola
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Zduńska Wola
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Zduńska Wola
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Zduńska Wola
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Zduńska Wola
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Zduńska Wola

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Zduńskiej Woli (np. 98-220 Zduńska Wola), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.