Hurtownia środków czystości Zgierz

Dostarczamy środki czystości oraz produkty czystościowe w obrębie miasta Zgierz oraz na terenie województwa łódzkiego. Hurtowania Hojo jest hurtownią posiadającą duży asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania, dla firm sprzątających oraz dla klientów indywidualnych. Nasze materiały dostarczamy do takich miejsc jak: Centrum Sportu Stacja Nowa Gdynia oraz Miejski Ośrodek Kultury.

Profesjonalne środki czystości i higieny Zgierz

W Zgierzu i na terenie województwa łódzkiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Zgierz
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Zgierz
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Zgierz

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Zgierz
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Zgierz
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Zgierz

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznej, profesjonalnej chemii do sprzątania powierzchni w biurze, czy specjalnym miejscu, nasz zespół doradzi i zarekomenduje najlepsze pod względem jakości oraz ceny profesjonalne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Zgierzu (np. 95-100 Zgierz), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb