Hurtownia Zielona Góra

Hurtownia środków czystości Zielona Góra

Hurtownia Hojo dostarcza środki czystości oraz artykuły czystościowe w obrębie miasta Zielona Góra oraz na terenie całego województwa . Jesteśmy hurtownią posiadającą duży asortyment profesjonalnych preparatów czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania, dla firm sprzątających oraz dla klientów indywidualnych. Nasze materiały dostarczamy do takich miejsc jak Szpital MSWIA oraz do Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze.

Profesjonalne środki czystości i higieny Zielona Góra

W Zielonej Górze i na terenie województwa lubuskiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Zielona Góra
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Zielona Góra
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Zielona Góra
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Zielona Góra
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Zielona Góra

Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych..

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Zieolna Góra
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Zieolna Góra
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Zielona Góra

Nasi pracownicy są do Państwa usług. W sytuacji gdy poszukują Państwo specjalistycznej chemii do czyszczenia powierzchni w biurze, czy w innym niestandardowym miejscu, zarekomenduje odpowiednie pod względem jakości i ceny specjalistyczne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Zielonej Górze (np. 65-001 Zielona Góra), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.