Hurtownia środków czystości Żory

Firma Hojo zaopatruje w środki czystości oraz materiały czystościowe w obrębie miasta Żory oraz na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy hurtownią, która posiada szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania. Obsługujemy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych. 

Profesjonalne środki czystości i higieny Żory

W Żorach oraz na terenie województwa śląskiego dostarczamy między innymi następujące preparaty czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Forlux Żory
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Medi-Line Żory
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki przeznaczone dla restauracji i gastronomi Tana Żory

W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Mediclean Żory
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Żory
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych.

Mapa Żory

Nasi pracownicy są do Państwa usług. Jeżeli szukają Państwo specjalistycznej chemii do czyszczenia powierzchni w biurze, lub też w nietypowym miejscu, nasi specjaliści doradzą i zarekomendują odpowiednie pod względem jakości jak również ceny fachowe środki czystości oraz materiały czystościowe. Zobacz jakie to proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Żorach (np. 44-240 Żory), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.