Hurtownia środków czystości Żyrardów

Nasz firma dostarcza środki czystości oraz materiały higieniczne w obrębie miasta i gminy Żyradów oraz na terenie całego województwa mazowieckiego. Jesteśmy hurtownią, która posiada szeroki asortyment profesjonalnych środków czystości oraz materiałów niezbędnych do wykonywania usług sprzątania zarówno dla firm sprzątających jak i dla klientów końcowych. Nasze materiały dostarczamy do wszystkich miejsc na terenie Żyrardowa oraz okolic. 

Profesjonalne środki czystości i higieny Żyrardów

W Żyrardowie oraz na terenie województwa mazowieckiego dostarczamy między innymi następujące środki czystości i materiały czystościowe:

Środki czyszczące dla biur Clinex Żyrardów
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do dezynfekcji oraz bieżącego utrzymania czystości w biurze.

Środki czystości dla szpitali i przychodni Mediclean Żyrardów
W naszej ofercie znajdują się środki czystości między innymi do sprzątania powierzchni wspólnych szpitali jak również środki specjalistyczne do dezynfekcji urządzeń.

Środki do dezynfekcji dla restauracji i gastronomi Medi-Line Ż
yrardów
W naszym portfolio są środki czystości do sprzątania każdej powierzchni restauracji, baru czy lokalu.

Chemie profesjonalna dla salonów fryzjerskich Forlux Żyrardów
Salon fryzjerski, klub spa znajdzie w naszej ofercie niezbędne środki czystości do utrzymania porządku w powierzchniach salonu.

Materiały higieniczne Żyrardów
Sprzedajemy ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, ręczniki ZZ, papier toaletowy i wiele innych. 

Mapa Żyrardów

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. W sytuacji gdy szukają Państwo specjalistycznej chemii do czyszczenia pomieszczeń biurowych, czy w specjalnym miejscu, zarekomendujemy odpowiednie pod względem jakości jak również ceny specjalistyczne środki czystości oraz materiały czystościowe. To bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 827 86 28 lub skontaktować się z naszym oddziałem w Żyrardowie (np. 96-300 Żyrardów), a przygotujemy dla Państwa pakiet środków czystości szytych na miarę Państwa potrzeb.